11 Temmuz 2016 Pazartesi

Prisma Uygulaması ile Instagram Profilinizi Renklendirin !

Prisma Uygulaması. Sosyal Medya'da sürekli trend olan konular ve uygulamalar vardır. Son günlerde özellikle Instagram'da sıkça görülen yaratıcı fotoğraf efektine belki denk gelmişsinizdir. Sanki bir sanat eseriymiş gibi görülen bu fotoğraflara bu efekti veren uygulamanın adı Prisma. Prisma Android uygulaması ve Prisma iPhone uygulaması ile sizde Instagram profilinize değişiklik katabilirsiniz.

Prisma Uygulaması diğer Instagram efekti veya buna benzer uygulamalar gibi sadece ufak tefek renk ayarı yapmaktan çok güzel filtreler ile fotoğrafınıza adeta ayrıcalık katıyor. Instagram'da son günlerde popüler olan bu Instagram filtresini görmüşsünüzdür. Ancak fotoğrafı görünce ne ile yapıldığını tabi ki bilemezseniz. Ya o fotoğrafı Instagram hesabına yükleyen arkadaşına mesaj atıp soracaksanız yada bir yerlerde görmeye çalışacaksınız : ) Ama telaş etmeyin o bir yerler ayağınıza kadar geldi.

Prisma uygulaması

Prisma Uygulaması indir 


Buraya tıklayarak iOS cihazınız için yükleme yapabilirsiniz. Uygulama henüz Android için Play Store'da bulunmuyor. Çıkınca haber edeceğiz. Play Store'da bu uygulamanın adı ile sahte uygulamalar var dikkat ediniz. Prisma uygulaması nasıl kullanılır.

Prisma uygulaması ile çekilmiş bir kaç fotoğraf:


Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon