12 Temmuz 2016 Salı

Pokemon Go Siyah Ekran Sorunu

Pokemon GO Açılmıyor, Pokemon Go siyah ekran sorunu son günlerde oldukça dile getirilmeye başlandı. Pokemon Go henüz Play Store'da yayınlanmadan bir çok kişi tarafından oynanmaya başlandı. Bu oyunu yükleyenler arasında Pokemon Go Siyah Ekran sorunu oluşmaya başladığını dile getirenler var.

Özellikle mobil platformlarda böyle zaman zaman fenomen olan olaylar ve uygulamalar olabilmekte. Bunlardan birisi de Pokemon GO oyunu oldu. Son zamanlarda sokaklarda pokemon arayan kullanıcılar oyunun yeni olması nedeniyle şimdiden hesaplarını geliştirmek istiyorlar. Ancak Pokemon Go Siyah Ekran gibi sorunlar bazı kullanıcıların daha oyun açılmadan karşısına çıkmakta.

Pokemon Go Siyah Ekran

Pokemon Go Siyah Ekran Sorunun Nedeni nedir ?


Pokemon Go oyununu oynayabilmek için telefonunuzun Android sürümünün 4.4 ve üzeri olması gerekmekte. Ayrıca Pokemon Go Siyah Ekran sorunun temelinde İNTEL işlemcili telefonlar yer almakta. Özellikle Asus Zenfone 4,5,6 ve Asus Zenfone 2 gibi telefonların intel işlemcisi olması nedeniyle Pokemon go oyunu çalışmamakta. Eğer telefonunuzun işlemcisi İntel ise oyunun intel işlemciye optimize edilmesini beklemeniz gerekmekte.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon