14 Temmuz 2016 Perşembe

Pokemon GO'da Pikachu Nasıl Yakalanır ? ( Taktik )

Pokemon Go pikachu nasıl yakalanır sayfası ile sizlere oyun içi taktikler sunacağız. Bu taktikler ile diğer pokemonlar arasında en iyisi olan Pikachu'yu nasıl yakalayabileceğinizden bahsedeceğiz. Oyunun ilk başlangıcında varsayılan olarak sunulan Pokemonlardan birini seçerek oyuna başlıyorsunuz ama yok arkadaş ben Pikachu istiyorum diyorsanız taktiklere bir göz atın derim.

Oyuna başlarken diğer online oyunlarda da olduğu gibi oyunun ilk başında size sunulan karakterlerden birini seçmeniz gerekiyor. Pokemon GO oyununda Bulbasaur, Squirtle ve Charmander adlı 3 karakter sizle sunuluyor. Bu 3 karakterden birini seçerek hemen oyuna başlama gibi bir düşünceniz mi var ? " Evet var " diye bir laf duyar gibi oldum. Ama 4. bir karakterinizin olabileceğini biliyor muydunuz ? Hemde bunun adı Pikachu. Pokemon Go pikachu nasıl yakalanır sorusunun cevabını daha oyunun başlangıcında cevaplayabiliyorsunuz.

Pokemon Go Oyununda Pikachu nasıl yakalanır ?


Öncelikle oyuna ilk başladığınızda size sunulan 3 karakterden hiç birini almayın. O pokemonların haritada göründüğü kısımdan 15-20 metre uzaklaşın ve uzaklaştıktan sonra bu 3 varsayılan pokemon karakteri harita alanından çıkmış olacak. Siz bunların kapsama alanından çıktıktan sonra telefonunuz titreyecek ve yeni pokemonların bulunduğunun haberini verecek.

15-20 Metre ilerleyip telefon titredikten sonra yine o 3 varsayılan karakter çıkacak ve şimdi etrafa iyi bakın çünkü Pikachu karakterimiz yakınlarda olabilir. Eğer yok ise tekrar 15-20 metre ilerleyerek yeni bir karakterler bulmaya çalışın. Bu adımı pikachu çıkana kadar yapın ve Pokemon Go pikachu nasıl yakalanır sorunuza çözüm bulun. Ancak şunu söylemekte fayda var. Oyunu ilk yüklediğinizde bu 3 karakterden herhangi birini seçmediyseniz pikachu karakterini alma şansınız var. Eğer oyunu yükleyip karakterinizi çoktan seçmişseniz şansınıza küsün.

Pokemon Go pikachu nasıl yakalanır

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:

  1. Yooo ben seçtim sonra 346 combat power lik Pikachu aldm geliştirdim evolve attm 948 combat powerli şimdi

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon