10 Temmuz 2016 Pazar

Pokemon GO Oyununda Pokemon Nasıl Yakalanır ?

Pokemon GO oyunu son günlerin oldukça konuşulan, indirilen, oynanılan ve Facebook komedi sayfalarında capsleri yapılan bir fenomen haline geldi. Pokemon GO oynarken çekilmiş değişik tarzda ki fotoğraflar mı dersiniz veya pokemon bulmak için kilometrelerce yollar mı giden dersiniz. Hepsinin ortak bir noktası var Pokemon GO Android oyunu. Bu oyun ilk olarak 2 ülke için sunulsa da bu 2 ülke dışında da apk olarak yüklenmesi oyunun sunucularını belli bir süre sonunda devre dışı bıraktı ve oyun hizmet verememeye başladı.

Pokemon Go'da nasıl Pokemon yakalanır sorusu da oyunun popüler olmaya başlaması ile birlikte sorulmaya başladı. Pokemon Go oyununu oynamak için Mobil verinizin ve GPS'inizin açık olması gerekiyor. Haliyle bunlar açık olunca telefon şarjı su gibi tüketiyor ve bu oyunu oynarken yanınızda Powerbank taşımanız yararınıza olacaktır : ) Powerbank taşırken oyunu oynadığınızda eğer ilk defa oynuyorsanız Pokemon Go oyununda Pokemon nasıl yakalanır şeklinde soru işaretleri beyninizde yer edinebilir.

Pokemon Go'da nasıl Pokemon yakalanır ?


Her 4 5 dakika da oyunda karşınıza gelecek olan diğer Pokémonları almadan görmezden gelerek yolunuza devam edin. Diğerlerini almadan yürümeyen devam edin ve 2 kilometre falan ilerledikten sonra Pikachu karşınıza çıkabilir. Burada önemli olan diğer pokemonları almadan eninde sonunda Pikachunun gelmesini sağlamalısınız.

Oyunu apk olarak indirip yükledikten sonra açın ve haritanın oyunda aktif olmasını bekleyin. Haritada kendi konumunuz çıktıktan sonra sağ, sol veya yukarı aşağı yürüyerek etrafta pokemon olup olmadığını arayın.  Siz yürüdükçe oyunda haritadaki konumuzda değişecek ve yakınlarınızda eğer bir pokemon var ise telefonunuza titreşim gelecek.

Harita üzerinde o pokemonun nerede olduğunu görerek o noktaya doğru gidin ve kameranızı kullanarak o pokemonun kamera açınıza girmesini sağlayın. Ardından karşınızda duran Pokemon'a Pokeball fırlatarak onu almaya çalışıyorsunuz. Yakın zamanda da Pokeball hilesi, Pokeball arttırma gibi içerikler gün yüzüne çıkabilir.

Pokemon go da pokemon nasıl yakalanır

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon