12 Temmuz 2016 Salı

Pokemon GO Our Servers Are Experiencing issues Hatası ve Çözümü

Pokemon Go "Our Servers Are Experiencing issues. Please Come Back Later" hatası alıyorsanız panik yapmayın ve çözümü için aşağıda ki satırları okumaya devam edin. Pokemon GO oyunu popülerleşmeye başladıkça kullanıcı sayısı da arttı ve her oyun, uygulamada olduğu gibi hatalar gün yüzüne çıkmaya başladı. Bu hatalar gelip geçici veya kalıcı hatalar olabilir. Bazı hatalar yapımcının yeni güncelleme vermesi ile ortadan kaldırılabilir.

Daha öncede karşımıza çıkan Pokemon Go GPS Signal Not Found Hatası yanına yeni bir hata daha eklendi. Pokemon GO Our Servers Are Experiencing issues hatası çözümü arayan kullanıcılar oyunu tam verimli oynayamamaktan yakınmakta. Bu hatayı aldığınızda sorunun sizde veya telefonunuzda olmadığının farkında olun. Sorun genel olarak oyunun sunucularından kaynaklanmakta.

Pokemon GO Our Servers Are Experiencing issues hatası nasıl çözülür ?


Bu hata geldiğinde oyunun sunucularına giremiyorsanız anlamına gelmekte. Eğer oyunu aynı ülkeden çok sayıda kişi oynuyorsa bu hata karşınıza gelebilir. Daha oyun yayınlanmadan sadece APK olarak sunulması bile sunucuların kilitlenmesine neden oldu gibi. Birde Play Store'da resmi olarak yayınlanınca bu hatanın daha çok geleceğini düşünüyorum. Pokemon GO Our Servers Are Experiencing issues hatası geldiğinde yapmanız gereken biraz beklemek.

Yapımcı firma bu hatayı sunucudan giderdiğinde tekrar aktif bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Pokemon GO Our Servers Are Experiencing issues Hatası

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:

  1. Eyvallah kardeşim. Diğer sitelerde saçma sapan anlatıyorlar hiçbir şey anlamadım. Basit ve guzel bir açıklama. Teşekkürler.

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon