27 Temmuz 2016 Çarşamba

Pokemon GO Kamera Sorunu ( Kamerada Pokemonlar Gözükmüyor )

Pokemon GO kamera açılmıyor, kamerada pokemonlar gözükmüyor, kamera açılınca hata veriyor siyah ekran geliyor gibi hata mesajları son günlerde artmaya başladı. Ben oynadığım zamanlarda bu tarz bir hata ile karşılaşmadım ancak bazı arkadaşlarım böyle bir hata ile karşılaştığı dile getirince böyle bir sayfa hazırlama gereği duydum.

Pokemon GO kamera açılmıyor şeklinde sitemlerini dile getiren kullanıcılar, Pokemon GO yakalayamadıkları için sıkıntı yaşamaktalar. Pokemon GO oyununda en önemli şeylerden biri olan kamera açılmadığında oyunda ilerlemeniz imkansız hale geliyor. Pokemen GO oynarken kamerayı AR moduna alıp oynayanlar var ancak bu modda da bazen Pokemonlar görünmüyor. Pokemonlar kamerada gözükmüyor sorunu için şu şu diyip böyle yapınca geçer diyeceğimiz bir çözüm yolu yok gibi.

Pokemon GO Kamera açılmıyor

Pokemon GO kamera açılmıyor Sorunu nasıl çözülür ?


Şu an için herhangi bir çözüm yolu yok gibi. Ancak deneyeceğiniz bir kaç yöntem belki işe yarayabilir. Öncelikle geliştirici seçeneklerinden Sahte konumu kapatarak giriş yapmayı deneyiniz. Ardından GPS konum ayarlarından Mod kısmını " Yüksek doğruluk " olarak ayarlayın. Bu işlemleri yaptıktan sonra düzelmedi ise telefonunu kapatıp açın.

Çoğu Kullanıcı özellikle Asus kullanıcıları halen Pokemon GO kamera açılmıyor şeklinde sitem etmekteler. Haklılar çünkü halen bazı kişilerde görünmemekte. Bir yeni çözüm yolu olarak VPN deneyerek Pokemon yakalama işlemini yapabilirsiniz. Telefonunuzda  jiroskop sensörü yok ise bu sorunu yaşamanız muhtemeldir. Bu sorunun çözülmesi için Pokemon GO oyununun yeni APK dosyasını indirebilirsiniz.

BENZER KONU: Pokemon Go GPS Signal Not Found Hatası

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:

  1. Ben pokemon go da kamerayı açtım ama pokemonlar havada yan duruyor attığım toplar yan gidiyo nasıl düzeltirim

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon