6 Temmuz 2016 Çarşamba

Pokemon go indir - Android Apk indir

Pokemon go apk indir sayfası ile bu yeni çıkan oyunu telefonunuza yükleyebilirsiniz. Pokemon küçüklüğümüzde merakla izlediğimiz ve hep orada olmayı merak ettiğimiz güzel bir çizgi filmdi. Tabi büyüdük ve artık elimizde ki Akıllı telefonlar ile entegre olarak karşımıza çıkması yine meraklanmamıza neden oldu. Bu sefer ki merak farklı bir merak.

Nintendo ve Niantic tarafından beraber tasarlanan ve sunulan bu oyunda adından da anlaşılacağı gibi Pokemonları yönetiyorsunuz. Biliyorum sizde küçükken bu çizgi filmi seyrederken keşke benimde olsa dediniz. Pokemon go Android oyunuda bunu yapabilmeniz için size bir fırsat veriyor. Venusaur, Charizard, Blastoise, Pikachu karakterleri oyun içerisinden sizleri bekliyor olacak. Pokemon go indir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Android Pokemon Go Nasıl Oynanır ?

Oyunu indirip yükledikten sonra kameranızı kullanarak Pokemon avına çıkıyorsunuz. Kameranız ile bulduğunuz pokemonları tıpkı bir spor eğitmeni gibi alıp gelişmesine yardımcı olabilir ve o Pokemonunuzu geliştirebilirsiniz. Şu anlık sadece Avustralya ve Yeni Zelanda'da indirilmeye sunulan bu oyun henüz ülkemizde indirilmeye sunulmadı. İnternet üzerinden Pokemon go apk indir araması yaparak apk sunan sitelerden indirebilirsiniz ancak bu tarz apk dosyalarında telefonunuza zarar verebilecek dosyaların olabileceğini unutmayın lütfen.
Pokemon go indir

Pokemon go android apk indir

 

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon