17 Temmuz 2016 Pazar

Maalesef Pokemon Go Durduruldu Hatası ve Çözümü

Maalesef Pokemon Go Durduruldu, durdu hatası her Android oyun ve uygulamasında olabildiği gibi bu oyunda da olmaya başladı. Android oyun ve uygulamaların genel sorunu olan durduruldu hatası, uygulama yanıt vermediğinde karşımıza çıkmakta ve açık olan o uygulamayı kapatmakta.

Android sisteminde genel olarak bazı hatalar yer almakta. Bu hatalar Android sisteminde resmen kronikleşmiş hatalar olarak karşımıza çıkmakta. Bu hatanın adı Durduruldu hatasıdır. Genel olarak tüm uygulamalarda çıkabilecek olan bu hata uygulamayı kapatmakta. Uygulamaya erişilmediğin de hatalar meydana geldiğinde Android sistemi uygulamayı durdurmakta ve durduruldu şeklinde uyarı vermekte. Bu hata şimdilerin popüler oyunu olan Pokemon GO oyununu da sıçradı. Pokemon Go Durduruldu şeklinde hata geldikten sonra oyun kapanmakta.

Bu hata geldiğinde diğer uygulamalarda olduğu gibi panik yapmanıza gerek yok. O anlık uygulamanın hata vermesi ve verimli çalışmaması üzerine Android sisteminin o anlık uygulamalayı kapatmakla çözümü buluyor. Böyle bir hata geldiğinde oyun veya uygulamada ki hesabınız zarar görmez. Uygulamayı hatayı kapattıktan sonra tekrar oyuna giriş yapabilir ve pokemonları toplamaya devam edebilirsiniz.

BENZER: Pokemon Go açılmıyor

Pokemon go durduruldu

Pokemon Go Durduruldu hatası nasıl çözülür ?


Pokemon go oyununda bu hata geldiğinde yapmanız gereken bir adım var. Bu adımı yaptığınızda oyunda çıkan bu hata sorunsuz bir şekilde çözülmekte ve tekrar kaldığı yerden devam etmekte.

Cep telefonunuzdan Ayarlar > Uygulamalar > Tümü kısmına geliniz ve burada Pokemon Go oyununu bulunuz ve içine giriniz. Ardından burada karşınıza çıkan Verileri Temizle , Önbellek temizleme işlemi yapınız. ( Bu işlemden sonra oyunda ki oturumunuz kapatılır tekrar k.adı şifre girerek oyuna giriş yapabilirsiniz ) Bu işlemlerin ardından telefonunuzu yeniden başlatıp oyunu tekrar açınız. Pokemon Go Durduruldu hatası çözümü bu yolla çözülmüş olacaktır.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:


EmoticonEmoticon