3 Temmuz 2016 Pazar

Hiking a12 Yorum - inceleme - özellikleri

Hiking a12. Akıllı telefon sektörü geliştikçe sektöre yeni telefon modelleri giriş yapmakta. Bunlar uygun fiyat ile dikkatleri üzerine çekmekte. Teknoloji marketleri dışında çıkan bu telefon modelleri kullanıcılar tarafından merak edilmekte. Kullanıcılar Hiking a12 nasıl iyi mi, alınır mı soruları ile Google'ı baya bi meşgul ediyorlar.

Hiking a12 cep telefonu 500 TL altı fiyatı ile dikkat çekiyor. Marka bilinirliğini önemsemeyen ve bütçeniz kısıtlı ise Hiking a12 tarzı cep telefonlarını tercih edebilirsiniz. Hiking a12 cep telefonunda 4,5 G ve Çift sim kartı desteği yer almakta. 4.5G ve Çift Sim kartı desteği ile farklı operatörlerin 4.5G hızını test edebilir ve dönüşümlü olarak kullanabilirsiniz.

Hiking a12 cep telefonunda 4 Çekirdekli MediaTek işlemci yer almakta. 5 inç ekranın yer aldığı Hiking a12 cep telefonunda 720p ekran yer almakta. 5 inç ekran boyutu her Android telefon için ideal bir ekran boyutu diyebiliriz. 5 inç boyutu hem el için hemde pratik kullanım için oldukça kullanışlıdır. Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemi ile gelen Hiking a12 cep telefonu modeli 16 GB Dahili hafıza ile sunulmakta. Bu modelde 1 GB ram sunulmuş bana göre az olmuş diyebilirim, daha fazla arttırılabilirdi. 8 MP Arka kamera, 5 MP Ön kamera yer alan bu modelde, 2000 mah Li-on batarya bulunmakta. Hiking a12 nasıl iyi mi, alınır mı, yorumları tarzı sorulara cevap vermeye çalıştık.

Hiking a12 nereden alabilirim ?


Bu cep telefonu modeli Teknosa, MediaMarkt, Vatan bilgisayar, Bimeks gibi teknoloji marketlerinde yer almamakta. Bu cihazı satın almak için internet üzerinden satış sunan online internet mağazalarını kullanabilirsiniz.

Hiking a12 Fiyatı


Ortalama olarak 450 - 500 TL arasında satışa sunulmakta.

NOT: Hiking markası ile hiç bir alakamız bulunmamaktadır. Telefonun özelliklerini sunduk sadece.

Hiking a12

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon