7 Temmuz 2016 Perşembe

Google Play Store Silindi ! Play Store Geri Yükle

Google Play Store silindi şeklinde bir soru aldık bugün. Bu soru aslında çoğu Akıllı telefon kullanıcısının başına gelebilecek bir sorun. Android telefonlar ilk alındığında Play Store yüklü olarak gelir ve kullanıcılar sadece bir Gmail hesabı tanımlayarak Oyun ve Uygulama indirme işlemi yapabilirler. Bu işlemleri yaparken bilmeyerek veya bilerek Play Store silme işlemini yapabilirler. İşte o zaman Google Play Store silindi diyerek Google'da arama yapabiliyorlar.

Google Play Store silindi sorusu kafanızda baya bir yer ediyorsa rahatlamaya bakın. Çünkü geri dönüşü olmayan bir işlem değil, basit bir işlem ile geri döndürebilirsiniz. Play Store indir işlemi yaparak silmiş olduğunuz uygulamayı tekrar aktif edebilir ve kaldığınız yerden oyun uygulama indirme işlemine devam edebilirsiniz. Eğer Gmail hesabınız sildiğiniz Play Store'a tanımlı ise bu konuda da içiniz rahat olsun. O Gmail kullanıcı adı ve şifrenizi yeni yükleyeceğiniz Play Store'da kullanabilirsiniz.

Google Play Store Silindi, Play Store indir


Android telefonlarınıza dışardan APK yüklerken dikkatli olmanızda fayda var ancak Play Store apk dosyasını yüklemeniz gerekmekte. Play Store APK dosyasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz APK dosyasını açmadan önce Ayarlar > Güvenlik kısmından Bilinmeyen Kaynaklar özelliğini aktif etmeniz gerekmekte. Bilinmeyen Kaynaklar özelliğini aktif ettikten sonra APK dosyasını açabilirsiniz. APK Dosyasını seçin ve açın ardından Play Store apk dosyası yüklenmeye başlayacaktır. Yükleme işlemi bittikten sonra Gmail hesabınızı Play Store'a tanımlayın ve oyun uygulama indirme işlemlerinize kaldığınız yerden devam edin.

Google Play Store silindi

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:


EmoticonEmoticon