5 Temmuz 2016 Salı

Faebook Messenger'ın Ana Sayfası Yenilendi !

Facebook Messenger son güncelleme ile Ana sayfasına Sık Kullanılanlar, Şu An Aktif, Görmediklerin ve Diğer Konuşmalar gibi yeni bileşenler ekledi ve hali ile son güncellemeyi yapan kullanıcılar bunların nasıl kaldırılacağını düşünmeye başladılar. Ayrıca sadece bu da değil. Facebook Messenger'a gelen son güncellemede artık Messenger üzerinden hem sms gönderebiliyorsunuz hemde Messenger'ı varsayılan Sms uygulamanız olarak kullanabiliyorsunuz.

Tabi Facebook kitlesi daha çok mobil üzerinden olduğu için, Facebook'ta bu yönde çalışmalar yapmaya devam ediyor. Facebook mobil uygulamasından mesajları görmek varken bizleri Mesenger kullanmaya teşvik eden Facebook, en azından bu uygulamayı güncel tutalım da kullanıcılar beğensin çabasında. Ancak son gelen güncellemeden sonra Play Store'da bulunan yorumları okuduğum da hiç o yönde olmadığını gördüm. Tabi hal böyle olunca kullanıcılar son güncellemeden nasıl vazgeçerim, bir önce ki sürümü nasıl yüklerim sorularını tekrarlamaya başladılar.

Facebook Messenger'a Sık Kullanılanlar, Şu An Aktif, Görmediklerin ve Diğer Konuşmalar eklendi !


Şimdi son gelen güncellemeyi bende yaptığımda içimden " ufak tefek hata düzeltmesidir " diye geçirmiştim. Ancak güncelledikten sonra gördüm ki ana sayfa yeniden düzenlenmiş. Önceden ana sayfa üzerinde sadece attığınız son mesajlar yer almaktaydı ancak şu an son güncelleme ile son mesajlarınıza ek olarak Sık Kullanılanlar, Şu An Aktif, Görmediklerin ve Diğer Konuşmalar gibi ek bileşenler gelmiş. Bana sorarsanız güzel mi diye ben beğenmediğimi söyleyebilirim. Zaten Facebook Messenger'ın amacı direk mesaj atmak ne gerek var görmediklerin sık kullanınlara vs. Ama Play Store yorumlarında son güncellemeden yakınan kişi sayısı oldukça fazla. Facebook Play Store'da da bu yorumlara görecek ve eski görünüme dönecektir diye düşünüyorum.

Facebook messenger son güncelleme

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

2 yorum:

  1. Bi sorum olacak..Messenger in ana sayfasında online olanlar ve sık kullanilanlar var ama ben bunu gizle dedim gizledi ve geri almak istiyorum lütfen yardımcı olun lütfen.

    YanıtlayınSil
  2. Gezen_2006@hotmail.com2 Ocak 2017 00:35

    Arkadaşlar lütfen yardiiiimmm...messenger anasayfasında online kişiler ve sık kullanilan kişiler ve diğer kişiler var.orda KISMI GİZLE diye bsy var yanlışlıkla KISMI GİZLE tıkladım ve artık online kişiler i ve sık kullanilan kişiler i göremiyorum..lütfen geri almak istiyorum herşeyin anasayfada gözükmesini istiyorum.lütfen yardım edin lütfen çok önemli kafayı yicem..mail atın çözüm nedir

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon