26 Temmuz 2016 Salı

Bitmoji Nedir, Bitmoji Uygulaması indir ( Snapchat Bitmoji )

Snapchat bitmoji özelliği ile Snapchat uygulamasında kendinize ait avatarlar oluşturabilir ve uygulamayı daha verimli bir halde kullanabilirsiniz. Kişiye özel emoji oluşturabileceğiniz Bitmoji Android ve iOS uygulaması ile kendinizi emojilerin yerine koyabilir ve daha fazla eğlenebilirsiniz. Akıllı telefon kendinize ait, kullandığınız Sosyal medya hesapları size ait ... Peki neden size ait bir emoji karakteri olmasın ki ? İşte bu işlemi yapabileceğiniz Bitmoji isimli bir uygulama gün yüzüne çıktı.

Bitmoji uygulamasında, Snapchat gibi uygulamalarda kullanabilmek için yüzünü, gözünü, saçını, burnunu, ağzını kendiniz oluşturabildiğiniz bir karakter oluşturabilirsiniz. Kıyafetlerini de oluşturabildiğiniz bu karakter size özel oluyor. Seni anlatan kendini oluşturabileceğin bir Avatarı oluşturduktan sonra bunu istersen mesajlaşmada veya Sosyal medya hesaplarında kullanabilirsin.

bitmoji

Bitmoji Nasıl Oluşturulur ? Snapchat'te Nasıl Kullanılır ?


Buraya tıklayarak Bitmoji Android uygulamasını veya buraya tıklayarak iOS uygulamasını telefonunuza kurunuz. Uygulamayı indirip yükledikten sonra sizi açılış sayfası karşılayacaktır. " Snapchat ile oturum aç " veya " E-mail ile kayıt ol " seçeneğinden birini kullanarak uygulamaya kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Snapchat ile giriş yaptıktan sonra Bitmoji Oluştur seçeneğine dokunarak ilk olarak Kadın veya erkek cinsiyetinden birini seçmeniz gerek. Ardından Bitmoji tarzı veya Bitstrips tarzından birini seçerek avatarının dış görünüşünü ayarlamaya geçebilirsin. Kaydettikten sonra bu Bitmojiyi istediğin yerde kullanabilirsin.

Snapchat'te nasıl kullanılır ?


Snapchat uygulaması açıkken T ( yazı yazma simgesi )'nin yanında ki çıkartma simgesine dokunun. Açılan pencerede alt kısımda surat ifadesi yer almakta. Buraya ulaştıktan sonra oluşturduğunuz Bitmoji karakterini kullanabilirsiniz.

Snapchat bitmoji

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon