17 Temmuz 2016 Pazar

Android Telefonda Tek Kulaklık ile 2 Farklı Müzik Dinlemek

Sayfa başlığından tam anlatamamış olabilirim başlık kısa olsun diye konuyu genel çapları ile başlığa yansıtmak zorundayız. Biliyorsunuz ki kulaklık uzun yolların ve can sıkıntılı zamanlarımızın vazgeçilmezi. Toplumda isek insanları rahatsız etmeden müziğimizi dinler ve rahatlarız.

Bu sayfamızda da eğer bir arkadaşınız ile beraber yolculuk ediyorsunuz ve yanınızda bir tane kulaklık var ve kulaklığının birini siz birini arkadaşınız taktı. İşte bu durumda eğer telefonunun kontrolü kimde ise müzikleri o değiştirir ve diğer arkadaşınız o müziği sevmese bile dinlemek zorunda kalabilir. Onun sevdiğini siz sevmezsiniz, sizin sevdiğinizi de o sevmez. İşte bu olay olunca da huzurlu müzik dinleme olayı yerini çileye çabaya bırakıyor. İşte bu anda tek kulaklıktan 2 farklı müzik dinleyebileceğinizi söylesek bize tepkiniz ne olurdu ? ( Küfür etmeyin haa )

Dual Music Player - Çift Müzik Çalar adı ile Play Store'da yayınlanan bu uygulama ile telefonunuza bağladığınız kulaklığın her 2 bölümünden farklı müzikler entegre edebilir ve o anın tadını çıkarabilirsiniz. Uygulamada ki kontrol ikonları her ne kadar küçük olsa da dikkatli bastığınızda yönetebiliyorsunuz. Uygulama açıkken ses kısma açma işlemi yaptığınızda her 2 kulaklıkta da bu işlem gerçekleşiyor, haberiniz olsun.

Player 1 ve Player 2 şeklinde görsel ile sunulan Playerlarda o an çalan 2 şarkının adı yazmakta ve sağ solda ki mavi toplar sayesinde müziklerin ne zaman biteceğini görebiliyorsunuz. Ayrıca 2 kulaklığa ait playerlara farklı albüm listesi atabiliyorsunuz ve filtreleme özelliğini kullanabiliyorsunuz.

Tek kulaklıktan iki farklı müzik dinlemek

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon