5 Haziran 2016 Pazar

Turkcell Ramazan Ayı Bedava internet Paketleri - Sahur Paketi 2016

Turkcell 2016 Ramazan ayı bedava internet paketleri ile bu Mübarek ayda doyasıya internet kullanabileceksiniz. Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte bir çok kişi köylerine yolculuk yapmaya başladı. Ramazan ayınında gelmesi ile birlikte sahur ve iftar sofraları kurulmaya başlandı. Köyde olduğunuz sürece internet paketi yapamayabilirsiniz veya köye gitmeden önce sahur internet paketi yapayım da rahat rahat nete gireyim diye düşünebilirsiniz.

Turkcell ramazan bayramı internet paketi ile sizde ücretsiz olarak sunulan internet paketinden faydalanabilir ve zamanınızı nette gezinerek geçirebilirsiniz. Her ne kadar kotalı internet paketi sunulsa da beleş olması nedeniyle tercih edilebileceğini düşünüyorum.

Turkcell sahur paketi ile gece 02.00'dan sabah 06.00'a kadar ücretsiz bir şekilde internet ortamında rahatça dolanabileceksiniz. Sahura kalkıp kahvaltınızı yaptıktan sonra arkadaşlarınız ile zaman geçmesi için sabaha kadar mesajlaşabilir, oyun oynayabilir veya müzik dinleyebilirsiniz. Ama bunları abartmayın çünkü paket sınırsız internet paketi değil.

Turkcell Ramazan Ayı Ücretsiz internet paketi 2016


Geçtiğimiz Ramazan Aylarında çıkan Sahur paketi olayı bu yılda devam etmekte. Bu yılda Turkcell klasik olarak 2 GB net paketi sunmuş. Turkcell Ramazan Ayı ücretsiz internet paketi ile sizde hiç bir ek ücret ödemeden hattınıza ait internet paketi tanımlayabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanabilmek için Turkcell'e bir SMS atmanız gerekmekte.

Gece 02.00 ile 06.00 arası kullanabileceğiniz bu internet paketine sahip olabilmek için buraya tıklayarak anlatılan SMS gönderimi yapmanız gerekmekte. Bu kampanya 30 gün boyunca sürecektir. Bu Turkcell Ramazan ayı bedava internet paketi olayını faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için ücretsiz bir şekilde sulunmakta.

Turkcell sahur paketi 2016

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

3 yorum:


EmoticonEmoticon