5 Haziran 2016 Pazar

Türk Telekom ( Avea ) Ramazan Kampanyası - Sahur Paketi 2016

Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte Operatörler, kullanıcılarının bu Mübarek ayda kullanabilecekleri ücretsiz bedava internet paketlerini sunmaya başladı. Avea kısa bir süre önce Türk Telekom ile birleşerek yeni adı olan Türk Telekom'u kullanmaya başladı. Türk telekom bedava internet için 2016 Ramazan Ayı geldi bile. Türk telekom sahur paketi 2016 yılında da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi kullanılmaya devam edecek.

Kullanıcılar özellikler Sahur paketini oldukça sevdi. Gece 2'den Sabah 6'ya kadar kullanılabilir olan bu Türk telekom ramazan kampanyası 2016 paketi ile sizde boş zamanlarınızı dolu dolu geçirebileceksiniz. İster haberleri takip edin, ister güncel makaleler okuyun, isterseniz de kotanıza dikkat ederek oyunlar oynayın.

Türk Telekom 10 GB sahur paketi ile sizde doya doya nette gezebilirsiniz. Bu fırsattan faturalı ve faturasız hat sahipleri faydalabiliniyor. Tek yapmanız gereken Türk Telekom'a bir SMS göndermek. Türk Telekom Ramazan kampanyasından faydalanabilmek için SAHUR yazıp 5555'e göndermeniz gerekmekte. Bu gönderimi sağladıktan sonra size onaylandığına dair bir SMS gelmesi gerekmekte. Bu SMS'in gelmesinin ardından bu paketi doya doya kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava internet paketi nasıl yapılır ?


 

BURAYA tıklayarak Sms'i nereye atacağınızı öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom ramazan kampanyası hangi zamanlarda geçerli ?


02.00 - 06.00 Saatleri arasında geçerlidir.

Türk Telekom ramazan kampanyası kaç GB internet var ?


1.000 Dakika konuşma paketinin yanında 10 GB net paketi sunulmakta. Faturasız hat sahipleri bu paketi alabilmeleri için son 48 saat içerisinde 25 TL ve üzeri yükleme yapmış olmaları gerekmekte.

Türk telekom ramazan kampanyası 2016

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon