29 Haziran 2016 Çarşamba

Reeder P10 inceleme - yorumlar / iyi mi alınır mı ?

Reeder P10 inceleme sayfamızda sizlerle beraber Reeder P10 nasıl, Reeder P10 alınır mı, Reeder P10 kullanıcı yorumları gibi konulara yer vereceğiz. Akıllı telefon sektörü geliştikçe üreticiler yeni modellerini gün yüzüne çıkarmaya başladı. Akıllı telefon üreticileri artık fiyat performans tabanlı telefonlar sunmakta. Bu cep telefonlarını tercih edenlerin sayısı her geçen gün artıyor çünkü. Reeder P10

Reeder P10 inceleme ile sizde bu Akıllı telefonu alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz. Bir telefon alırken bu telefon alınır mı şeklinde kendi kendinize soru sorabilirsiniz. Bizde sizle beraber Reeder P10 alınır mı sorusuna yanıt bulmaya çalışacağız. Reeder P10 Yorumlar ile telefonunun özelliklerine göz atabilir veya yorumlar kısmından daha önce kullanan kişilerin Reeder P10 kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Reeder P10 Özellikleri Nelerdir ?


5.5 inç ekran ( Genel olarak artık Akıllı telefonlar arasında 5.5 inç ekran tercih edilmekte. Ne küçük ne büyün olan bu ekran boyutu ile kullanım daha rahat oluyor )

32 GB depolama alanı ( Genel olarak Akıllı telefonlarda bulunan depolama alanı oranıdır )

3 GB Ram ( iyi bir RAM oranı )

MediaTek 1.3 Ghz işlemci ( daha iyi olabilirdi )

720x1280 HD ekran ( HD ekran olarak sunulması bir bakıma iyi diyebilirim. FHD olan ekranlar daha çok şarj tüketmekte. HD ekran yeterlidir bir Akıllı telefon için )

3150 mAH ( iyi bir batarya seviyesi )

[caption id="attachment_6611" align="alignnone" width="379"]Reeder P10 Reeder P10[/caption]

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

2 yorum:


EmoticonEmoticon