18 Haziran 2016 Cumartesi

Instagram Takipçileri Gizleme

Instagram üzerinden kullanıcılar gittikleri ve gördükleri yerin fotoğraflarını en güzel objektifleri ile çekerek arkadaşları ile paylaşmakta. Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafları beğendiğiniz kişileri takip etmeye başlarsınız. Ancak bazı kullanıcılar beni takip edenleri nasıl gizlerim şeklinde sorular sormakta. Bu soruda haklısınız da bence. Bazı meraklı insanlar bazı insanların sosyal medya hesaplarına denk geldiğinde hemen ne paylaşmış kimleri takip etmiş bunu kim takip etmiş tarzı meraklı konulara dalış yapmakta.

Instagram takipçileri Nasıl Gizlenir ?


Instagram takip listesi gizleme, takip ettiklerimi gizleme ve instagram takipçileri gizleme konusunda bazı çözüm yolları yer almakta. Eğer arkadaşınız olmayan kişilerin sizin hakkında bilgi sahibi olmasını istemiyorsanız hesabınızı gizleyin ve keyfinize bakın. Gizli hesabı takip etmek isteyen kişi olursa size onaylayıp onaylamadığınıza dair bildirim gelmekte. Onaylamadığınız taktirde bu kişi sizin Instagram profilinizi göremez. instagram takipçileri gizleme konusu gizli hesap ile çözülebilmekte. Instagram takip edilen gizleme.

Instagram takip listesi gizleme konusunda tek yardımcınız hesabınızı gizlemektir. Bunu nasıl yapacaz diye bir soru sorabilirsiniz. Öncelikle Instagram uygulamasını açın ve sağ üstteki 3 noktaya dokunun. Ayarlar kısmı önünüze geldiğinde HESAP seçeneğinin alt kısımlarında Gizli hesap tiki gri şekilde olacaktır. Bunu sağa doğru dokunarak aktif edebilirsiniz. Aktif ettikten sonra hesabınız gizli olacak ve sizin hesabınızı görmek isteyenler ilk olarak sizden onay almak zorunda kalacaklar. instagram takipçileri gizleme konusunda başka bir çözüm yolu bulunmamakta. Eğer ilerde Instagram bu konu hakkında bir güncelleme getirirse sizlerle paylaşacağız.

Instagram takipçileri gizleme

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon