11 Haziran 2016 Cumartesi

Instagram GT ne demek , Neden kullanılıyor ?

instagram gt ne demek. Sürekli fotoğraf çekmeyi ve bunu başkaları ile paylaşmayı seven kullanıcılar Instagram üzerinde fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyorlar. Bir çok insanda aynı şekilde bizler gibi fotoğraf paylaşıyor ve birbirlerini takip edebiliyorlar. Tabi ki de Instagram sadece fotoğraf paylaşma ve takipten ibaret olmaktan çıkıp her gün yeni şeyler ile karşımıza gelmekte. instagram gt ne demek diyen kullanıcılar için aşağıda ki turuncu başlık altında açıklama yapacağız.

Bu yeni akımın adı ise instagram gt 'dir. Instagram'da gezerken benimde denk geldiğim bu terim 2 harften oluşup herhangi bir anlam içermemesine rağmen Instagram kullanıcıları arasında bir anlam ifade etmekte. Bu anlamı ilk başta bakarak anlamayabilirsiniz ancak anladıktan sonra sizde takipçi arttırma çabasına girerseniz bu terim işinize yarayabilir.

instagram GT ne demek ?


instagram gt ne demek diyen kullanıcılar için basit bir açıklaması var. Instagram üzerinden fotoğraflarını daha fazla kişiye ulaştırmak isteyen kullanıcılar takipçi kasmak için çabalar. Genelde sizin takip ettiğiniz kişinin sizi de takip etmesini istersiniz, genel de böyle olmaz ama bazen insaflı kişiler karşılık olarak sizi takip edebiliyor. İşte bu da bundan çıktı. instagram gt ne demek sorusunun en net cevabı sayfalara yorum olarak yazan kişinin sizi kendisini takip etmenizi istemesidir. GT = Takip edeni takip ederim şeklinde yorumlanabilir. Siz yoruma gt yazan kişiyi takip ettiğinizde o da sizi takip edecektir.

Ancak instagram gt ne demek sorusu bazen akıllarda soru işareti bulundurmakta. Instagram sayfalarına GT yazan kullanıcıları takip ettiğiniz halde o kişi sizi takip etmiyorsa sizde onu takip etmeyin. Genelde bunu yazan kişiler online süresi yüksek olan kişilerdir sizin takip isteğinizi hemen görecektir. 1-2 Saat sonra takip isteğinize karşılık size takip gelmez ise GT yazan kişiyi bence sizde takip etmekten vazgeçin.

Bu sayfamızda sizlere instagram gt nedir sorusuna cevap vermeye çalıştık. Umarım faydalı olmuşuzdur.

instagram gt ne demek

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon