21 Haziran 2016 Salı

Instagram Fotoğraf Birleştirme - Birden fazla Fotoğrafı birleştirme

Instagram dünyası gün geçtikçe yeniliklere kapı açıyor. Tabi bu sayfada değineceğimiz konu her ne kadar yeni olmasa da yeni duyabilecek insanlar olabilir. Instagram fotoğraf birleştirme işlemi fotoğraflarını ayrı ayrı paylaşmaktansa birleştirerek bir bütün olarak paylaşmak isteyenler için güzel bir alternatif olacaktır.

Instagram birden fazla fotoğrafınızı birleştirme işlemi yaparak o gün içerisinde herhangi bir etkinlikte çekindiğiniz fotoğrafları bir araya getirerek paylaşabilirsiniz. Örnek olarak konserde çekindiğiniz fotoğrafları tek tek Instagram'a atıp sizi takip edenlerin ana sayfasını işgal etmektense fotoğraflarınızı birleştirip tek bir foto halinde paylaşmanız arkadaşlarınız tarafından da hoş karşılanacaktır. Instagram'da benim gibi düşünmüş olacak ki böyle bir hizmeti sizlere sunmuş. Ekstra farklı bir yapımcının uygulamasını kullanmadan, Instagram'ın sunduğu uygulamayı kolayca kullanabilirsiniz. Peki nedir bu uygulama dediğinizi duyar gibiyim.

Instagram Fotoğraf birleştirme

Instagram Fotoğrafları Birleştirme Nasıl Yapılır ?


Instagram üzerinden bir çok fotoğrafı tek bir fotoğraf karesinde birleştirmek isteyen kullanıcılar, Instagram tarafından yayınlanan Layout uygulamasını kullanabilir. Instagram üzerinden fotoğraf paylaşırken illa ha ki bir yerlerde görmüşsünüzdür bu öneri uygulamaları. Instagram layout nedir sorusunun cevabı bu sayfamızda gizli aslında. Layout uygulamasını Play Store'dan veya Instagram üzerinden fotoğraf paylaşırken çıkan öneri kısmından indirebilirsiniz.

İndirip yükledikten sonra Galeri kısmınızdan istediğiniz kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz. Ancak unutmayın fotoğraf karesine ne kadar çok fotoğraf eklerseniz her bir fotoğraf o derece küçülecektir. 3-4 Fotoğraf bu işlem için uygun olacaktır ve birleştirilmiş fotoğrafınız daha hoş görünecektir. Instagram fotoğraf birleştirme işlemini sorunsuzca yerine getirdikten sonra Galeri kısmında yer alacak olan yeni birleştirilmiş fotoğrafınızı tıpkı diğer yaptığınız fotoğraf paylaşımları gibi yapabilirsiniz. Ancak az öncede dediğim gibi fazla abartmayın fotoğraf sayısını. Ne kadar çok eklerseniz fotoğraf kare boyutu o denli küçülecektir.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon