9 Haziran 2016 Perşembe

Flipagram indir - Flipagram Nasıl Kullanılır ?

Flipagram indir sayfamızda instagram dünyası için yenilikleri sizler için sunacağız. Instagram fotoğraflarına, videolarına müzik ekleme konusu son günlerde merak edilen konular arasında yerini aldı. Instagram'da videoların üstünde hem yazı yazıyor hemde videolara müzik eklenmiş. Bunu merak eden kullanıcılar için cevap Flipagram uygulaması.

Flipagram uygulaması ile MP3 eklemek için uygulamayı cihazınıza yüklemeniz gerekmekte. Flipagram Android uygulaması Google Play Store'da kullanıcılar için ücretsiz olarak sunulmakta. Instagram için internet ortamında bir çok 3.parti yazılımlar ve uygulamalar yer almakta. Bunlar arasında belkide işinize en çok yarayacak olanlardan birisi de Flipagram uygulamasıdır. Bu uygulama Instagram kullanım deneyiminizi daha olumlu bir hale getirecektir.

Flipagram

Flipagram Uygulaması


Flipagram genel olarak video düzenleyebileceğiniz ve sizin hayal dünyanıza kalmış bir şekilde ayar verebilmenizi sağlayan bir programdır. Flipagram uygulamasında size ait fotoğraflarınızı birleştirerek müzik içeren videolarınızı oluşturabilirsiniz. Vine ile kapışabilecek seviyede olan bu programda, Galeriniz de bulunan Fotoğrafları kullanarak keyifli videolar yapabilir ve bunlara istediğinize özel müzik ekleyebilirsiniz. Özellikle son günlerde Instagram'da videoların üzerinde yazıların yazdığı müzikli komik videolara denk gelmişsinizdir.

Flipagram Uygulaması indir


Flipagram programını buraya tıklayarak Android cihazınıza yükleyebilirsiniz. Yükledikten sonra Facebook fotoğraflar kısmından, Instagram yüklediğiniz resimler kısmından veya telefonunuzun galeri kısmından fotoğrafları çoklu seçerek panele ekleme yapıyorsunuz. Ardından bunları kaç saniye içerisinde geçeceğini, ekleyeceğiniz müziği ve diğer özelliklerini kolayca ayarlayabilirsiniz. Fotoğraflarınızda istediğiniz kısmı yok edebilir, kırpabilirsiniz. Ayrıca müzik arşivi kısmından eklenmiş müzikler arasından müzik arama derdi olmadan ekleyebilirsiniz. Ayrıca oluşturmuş olduğunuz videolarınızı Facebook veya Instagram'dan paylaşmadan önce ön izlemesini görerek son rütuşları yapabiliyorsunuz. Bu ayarları kolayca yaptıktan sonra videolarınız arşiv kısmında saklanmakta ve başka zaman arkadaşlarınıza izletebilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon