10 Haziran 2016 Cuma

Dopdolu Bilgi Adresi Kozbon

2009 yılında faaliyete geçen ve birçok toplumun severek takip etmiş olduğu sitelerden olan Bilgi Topluluğu tekrardan aktif hale geldi. Bir süredir çeşitli projelerde görev almış olan Bilgi Topluluğu geçtiğimiz günlerde gelişen teknolojiyi takipçileriyle birlikte takip etmek için yeniden aktif oldu. Peki yeni teması ve yeni çalışma arkadaşlarıyla birlikte geliştirilmekte olan Bilgi Topluluğu adresine nasıl giriş yapılır? Ne işe yarar? İlk olarak Bilgi Topluluğu adresine giriş yapabilmek için sıkça kullanmakta olduğunuz tarayıcınızın url satırına bilgitoplulugu.org yazarak giriş sağlayabilirsiniz. Bunun haricinde sitede yer alan arama kutusu sayesinde merak ettiğiniz her türlü bilgiye çok rahat olarak erişebilirsiniz. Bilgi Topluluğu adresinde ülkemizde yer alan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom gibi operatörler hakkında çeşitli bilgiler verilmektedir, her mobil kullanıcısının bilmesi gereken bilgileri günlük olarak paylaşmakta olan Bilgi Topluluğu adresiyle sizlerde yeni bilgilere yelken açabilirsiniz. Bilginin yeni kaynak adresi olan bu sitede Turkcell bedava internet sayesinde her Turkcell abonesi çeşitli ücretsiz kampanyalardan faydalanmaktadır. Bedava internet kampanyaları sadece Turkcell operatörü için geçerli değil bunun haricinde diğer operatörlerden olan Türk Telekom ve Vodafone operatörü içinde geçerlidir.

Vodafone operatöründe de bedava internet kazanmak ve hattınızdan ücretsiz olarak internete erişmek istiyorsanız Vodafone bedava internet yazısına göz atarak buradan çeşitli kampanyalara ulaşabilirsiniz. Bilgi Topluluğu adresinde yeni bilgilere çok rahat olarak ulaşabileceğinizden daha önceden bahsetmiştim bu adres sayesinde sizlerde Instagram, Facebook, Twitter ve Snapchat gibi birçok sosyal medya hakkında çeşitli bilgilere sahip olabilirsiniz. Bilgi Topluluğu sitesinde Vodafone için sadece bedava internet değil bunun haricinde bedava sms, bedava dakika gibi çeşitli kampanyalara da yer vermektedir. Bunun haricinde ilerleyen günlerde aktif olacak olan sahur paketi sayesinde sizlerde Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom için sahur paketlerine bu şekilde sahip olabilirsiniz.

Sosyal medyaya hakim olan platformlardan olan Bilgi Topluluğu adresiyle müşteri hizmetlerine direk olarak nasıl bağlanabileceğiniz konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz bunun haricinde günümüzde güçlü operatörlerden olan Türk Telekom operatörü için 2017 yılında geçerli olan Türk Telekom sms kampanyalarından çok rahat bir şekilde faydalanabilirsiniz. Facebook hakkında merak ettiklerinizi bilgitoplulugu.org adresine giderek buradan öğrenebilirsiniz mesela Bilgi Topluluğu sayfası sayesinde Facebook için arama geçmişini nasıl sileceğiniz konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon