27 Haziran 2016 Pazartesi

Blippar Nedir - Blippar Nasıl Kullanılır

Blippar indir sayfamızda sizler ile beraber keyifli bir uygulama inceleyeceğiz. Bu uygulama hakkında Blippar nasıl kullanılır şeklinde alt içeriklerimizde olacak. Daha öncede kullanımda olan Blippar uygulaması, Türkçe dil desteği ile Türk kullanıcılara sunuldu. 2016 yılının ortalarına geldiğimizde belki de 2016'nın popüler uygulamalarına aday olabilir.

Blippar Nedir ?


Blippar uygulaması ile Blippar logosu gördüğünüz her yerde anında tarama yapabilir ve size özel sunulan içeriklerin yanı sıra eğlenceli oyunlara ulaşabilirsiniz. Blippar uygulaması ayrıca bazı markalar ile özel anlaşması bulunması nedeniyle o ürün ile ilgili bir şey blipplediğiniz de size özel kampanyalar ekranınıza gelebilmekte. Ayrıca diğer kullanıcılar tarafından oluşturulan keyifli yarışmalara katılabilirsiniz. Blippar ne işe yarar veya Blippar nasıl kullanılır sorusu bu uygulamayı görenler tarafından sıkça dile getirilmeye başlandı. Bu uygulamanın tabi ki de bir kullanım amacı var. Üstte dediğim gibi markalar ile anlaşma yaparak bir nevi Barkod okuma sistemini geliştirmişler diyebilirim.

Blippar Nasıl Kullanılır ?


İlk olarak buraya tıklayarak uygulamayı cep telefonunuza indiriniz. Blippar indir işlemini yaptıktan sonra sıra bu uygulamayı kullanmaya geldi. Uygulama indikten sonra yükleyin ve açın. Uygulama açınca herhangi bir kayıt yok direk olarak kullanıma geçiyorsunuz. Uygulama açıldığında kameranız aktif olacak ve kameranızı dilediğiniz objeye yönlendirebilirsiniz. Ayrıca Blippar uygulaması her gün güncellenen indirimlerini sizlere ulaştırabiliyor.

Blippar logosu bulunan ürünler nelerdir ?


Pizza, dergi, elektronik ürün gibi bazı nesnelerde Blippar logosu turuncu rengi ile yer almakta.

Blippar Blippar

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon