9 Mayıs 2016 Pazartesi

Türk Yapımı Sosyal Uygulama: "Events Here"

Events Here uygulaması son günlerin konuşulan bir uygulaması oldu. Türk yapımı oyun ve uygulamalar son zamanlarda oldukça artış gösterdi. Gençlerin artık Akıllı telefonlara merak salması ile beraber kodlama ile beraber yapılan oyun ve uygulamaların sayısı oldukça yükselişe geçti. Bunların son örneği Events Here adlı Mobil uygulama oldu. Events Here uygulaması yapımcısı Bursa'da yaşayan 18 yaşında ki Sertan Helvacı.

Events Here uygulaması


Events Here uygulaması etkinlik üzerine kurulmuş bir uygulama. Evde oturmaktan sıkılanlar veya farklı etkinlik arayan kişiler için oldukça faydalı olacaktır. Bildiğiniz üzere Facebook üzerinde etkinlik kısmı var. Bu etkinlik kısmında arkadaşlarınız bir etkinliğe katıldığında yakınınızda ise size bildirim geliyor veya arkadaşınız sizi o etkinliğe davet ediyordu. Events Here uygulaması bu arkadaş kavramını ortadan çıkarmış ve Herkese açık bir şekilde yapmayı planlamış.

Uygulama yayınlandığında ilk açılışta sizden ilgi alanı seçmenizi istiyor. Bu ilgi alanınızı seçtiğinizde eğer yakınınızda ilgi alanınıza dair bir etkinlik var ise size bildirim iletiyor. Bu sayede yakınınızda ki etkinlikleri kaçırmamış oluyorsunuz.

Uygulamanın henüz ne zaman çıkacağı belli değil. Çıktığında size bu sayfamız üzerinden sunacağız.

Events Here

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon