10 Mayıs 2016 Salı

Slither io Taktikleri - Slither.io Oyunu Oyna

Slither io taktikleri artık son günlerde gelen sorulardan birisi oldu. Slither io nasıl birinci olunur, slither io nasıl kolay büyünür şeklinde aramalar oldukça çoğaldı. Slither io oyunu aslında agar.io oyunundan türemiş bir oyun olarak düşünebiliriz ancak bana göre Agar io dan daha keyifli bir oyun. Slither io taktikleri için aşağıda ki turuncu başlığı takip edebilirsiniz.

Slither.io oyunu nasıl oynanır ?


İlk olarak oyunu slither.io ekranından açıyoruz. Oyunu açtığınızda bir nick girmeniz isteniyor. Nickinizi girdikten sonra Start tuşuna tıklayarak oyuna başlıyorsunuz. Oyuna başladıktan sonra bir küçük yılan olarak oyunda başlıyorsunuz ve büyüdükçe rakiplerinizi yiyebiliyorsunuz. Bu oyunda küçük boyutlu olan değil büyük boyutlu olan alsında daha tehlikede. Slither io taktikleri ile bu tehlikelerden kurtulabilirsiniz.

Slither io taktikleri

Oyunda kendi karakterinizi mouse ile yönetiyorsunuz. Agar io da ki gibi yılanı atma karakterini parçalama gibi durumlar yok. Sadece yılan ile ilerliyorsunuz ve etrafta ki renkli puanları topluyorsunuz. Mouse ile karakterinizi yönetirken Space veya Mouse sol tuşu ile yılanınızı hızlandırabilirsiniz. Slither io taktikleri geliştirmeniz oyunda daha başarılı olmanızı sağlayacaktır.

Slither io Android oyunu var mı ?


Evet var. Buraya tıklayarak indirebilirsiniz ancak biraz lag var gibi.

Slither io taktikleri


Bu oyunda sadece renkli küçük yemleri toplayarak gelişme gösteremezsiniz. Slither io taktikleri için bir takım önemli bilgiler yer almakta, bunları geliştirerek oyunda listede birinciliğe kadar yükselebilirsiniz.

  • İlk olarak haritanın her zaman ortalarında zaman geçirin. Sağ altta oyuna ait bir map yer almakta. Bu map nerede olduğunuzu göstermekte. Haritanın orta kısımlarında hem daha çok yem olur hemde daha çok rakibiniz burada oyuna başlamaktadır.

  • Sizden küçüklerden uzak durun. Üstte ki yazıda da dediğim gibi bu oyunda büyük olmanız daha riskli. Çünkü küçük olduğunuzda büyükler sizden kaçmaya çalışıyor size çarpmamak için. Herhangi bir yılan rakibine çarptı an ölmekte ve rakiplerine gün doğmakta. Biri size çarparsa ondan kalan renkli puanları toplamayı unutmayın. Bunları topladıkça daha çok büyüyeceksiniz.

  • Her zaman sizden büyüklerin yanında dolaşın. Sizden büyükler size çarpmamak için size dokunmayacaktır. Ancak büyüklere çarpacak olan olabilir. 2-3 Büyük karşılaştığında birbirini yemek için çatışma içine gireceklerdir. Sizde herhangi bir karakter öldüğünde hemen onu yiyebilir ve kolayca büyüyebilirsiniz. Büyük yılanları kuyruğundan takip edebilirsiniz.

  • Başka yılanlara çarptığınızda ölebilirsiniz ancak kendinize çarptığınızda böyle bir durum olmamaktadır. Onun için yeteri kadar büyüdüğünüzde tek bir çubuk şeklinde ilerlemektense kendi etrafınızda sekiz çizerek veya kendi kuyruğunuzu takip ederek ilerleyebilirsiniz.

  • Kendinizle eşit boyda olan veya sizden biraz küçük olanlara tuzak kurmayı deneyin. Rakibinizin etrafını çevreleyerek onun kaçmasını önleyebilirsiniz. Mouse ile simit şeklinde rakibinizin etrafını kapatarak onu kapana kıstırabilirsiniz. Rakibinizin etrafını sarmaya çalışırken Space veya Mouse sol tuşunu da kullanmayı unutmayın, hızlı bir şekilde etrafını sarın.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon