16 Mayıs 2016 Pazartesi

Instagram Profilime Kim Bakmış

Instagram Profilime Kim Bakmış tarzı uygulama arayan kullanıcılar için bir hatırlatma sayfası hazırlama gereği duyduk. Instagram uygulaması fotoğraf çekmeyi ve paylaşmayı sevenler için oldukça başarılı bir platform. Facebook'un Instagram'ı satın alması ile birlikte iyi bir çıkış yakalayan Instagram, gün geçtikçe gelişmesine devam ediyor. Instagram geliştikçe kullanıcı sayısı artıyor ve kullanıcı sayısı arttıkça da sorular çoğalmaya başlıyor.

Bu sorulardan biriside instagram profilime kim bakmış sorusudur. Bu soru geçen seneden beri gelmekte ve kullanıcılar bu sorudan vazgeçmeyecek gibi. Tabi teknoloji ve kodlama gelişti ancak hesabınızı ve telefonunuzu tehlikeye sokacak işlere kalkışmayın. Play Store veya buna benzer Android marketlerde yer alan instagram profilime kim bakmış tarzı uygulamalar yer almakta. Bu uygulama kullanıcı kandırmaktan başka bir şey değil. Böyle bir özelliği bir uygulama sunamaz. Böyle bir şey olacaksa sadece Instagram resmi uygulama olarak sunar.

Instagram Profilime Kim Bakmış


instagram profilime kim bakmış tarzı uygulamalar olsa zaten Instagram böyle bir hizmetten bizleri haberdar ederdi. Bu tarz uygulamalar zaten Instagram uygulamasından herhangi bir veri çekemediği için size sonuç veremez. Böyle bir şeyin olabilmesi için Instagram'ın kendine ait bir application yapması lazım ve kendi serverlarından bu bilgileri kullanıcılarına iletmesi lazım.

Bu tarz uygulamalar bugünlerde oldukça çoğalmaya başladı ve buna inanan bazı kullanıcılar bu tarz uygulamaları indirmekte. Bu tarz uygulamalara inanmayın. Bu tarz instagram profilime kim bakmış uygulamalar hesabınızı çalabilir, size ait olmayan paylaşımlar yapabilir veya sizden habersiz başkalarını takip edebilir. Bu tarz instagram fotoğraflarıma kim bakmış tarzı uygulamalara inanmayın ve Android telefonunuza inanmayın. Çoğu kişi bu tarz bir soru yönelttiği için size böyle uyarı sayfası hazırlama gereği duyduk.

instagram profilime kim bakmış

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:

  1. İnstegramda dm msjlarında engellendıgımı yada msj isteygımın geri cevrıldıgını nasıl anlarım

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon