17 Mayıs 2016 Salı

Google Spaces Nedir ? Google Spaces Sosyal Ağ Uygulaması

Google Spaces Nedir konusu bugün işleyeceğimiz konulardan birisi. Türkiye'de internet denilince akla gelen ilk platformlardan birisi Google. Facebook gibi devlerle Sosyal Ağ konusunda yarışa giren Google, bunu geçtiğimiz seneler içerisinde Google Plus ile denemişti. Ancak bu hizmeti Webmasterlar dışında pek kullanan olmamıştı.

Google+ ilk çıktığı zamanlarda ben de dahil olmak üzere başarılı olacağını düşünüyorduk. Ancak gerek tasarım gerekse ekstra özelliklerin yer almaması nedeni ile kullanıcılar bir türlü ısınamadı. Google'da arama moturu olarak anılmak dışında anlaşılan o ki sosyal ağ olarak da anılmak istiyor. Google Spaces nedir sorusuna alt kısımdan cevap bulabileceksiniz.

Google Spaces Nedir, Ne işe Yarar ?


Facebook üzerinde de yer alan Grup kurma olayı Google Spaces ile daha interaktif bir hale geliyor. Google Spaces uygulaması ile istediğiniz konuda bir grup oluşturun. Hızlı bağlantı özelliği ile arkadaşlarınızı ve ailenizi gruba dahil edin. Gruba dahil olan herkes bu grupta yorum yapabilir ve kullanacağınız anahtar kelimeler ile bu grubun başkaları tarafından görülmesini de sağlayabilirsiniz.

iOS ve Android için sunulan Google Spaces bakalım Google+'dan daha mı çok tutulacak. Bekleyip göreceğiz.

iOS 

Android

Google Spaces nedir

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon