14 Mayıs 2016 Cumartesi

Azar Uygulaması Nedir, Ne işe Yarar, Nasıl Kullanılır ?

Azar uygulaması ne işe yarar şeklinde ki sorularınıza cevap bulabileceğiniz azar nedir sayfamızı hazırladık. Azar uygulaması nasıl kullanılır sorularına bir nebze cevap vermiş olacağız. Azar uygulaması ile rastgele kişiler ile sohbet muhabbet edebilirsiniz.

Azar uygulaması ile rastgele kişiler ile sohbet edebileceğin gibi Bölge seçerek sevdiğin ülke veya şehirde ki insanlar ile sohbet edebilirsiniz. Azar uygulaması nedir sorusuna dilerseniz cevap vermeye çalışalım. Azar uygulaması telefonunuzun ön kamerası açıkken sizin gibi bu uygulamayı kullanan kişiler ile canlı olarak sohbet edebileceğiniz muhabbet edebileceğiniz bir Android uygulamasıdır. Bu uygulamada sürekli ön kamera açıktır ve yüzünüz karşı tarafa görünmekte. Ekranınız açıkken ekranı sağdan sola sürüklerseniz yeni kişi eşleştirmesi olacak ve yeni kişileri bulabileceksiniz.

Azar Uygulaması Nasıl Kullanılır ?


Azar uygulamasını ilk açtığınızda mail adresiniz ile üyelik oluşturmalısınız. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra kendi bilgileriniz ile giriş yapınız ve uygulamanın açılmasını bekleyin. Uygulama açıldıktan sonra üst menüde yer alan butonlardan en sağda kine dokunun. Ardından sizin ön kameranız açılacaktır. Bu kısımda ekranı sağdan sola sürüklerseniz kişi eşlemesi olacak ve yeni kişiler ekranınıza gelecektir.

Azar uygulaması

Ekranı sağdan sola sürüklediğiniz yeni kişi karşınıza geldiğinde yeni bir kişiye geçmek için 5 saniye beklemeniz gerekmekte. Eğer o kişi ile 5 saniyeden fazla konuştuysanız artık ekranı sağdan sola sürükleyerek kişiyi değiştirebilirsiniz. Kişiyle 10 saniyeden fazla konuştuktan sonra sağ üstte beğeni butonu gelecek. Bu beğeni butonlarından ne kadar fazla toplarsanız Azar değerli taş sahibi olmanız o kadar artacaktır.

Bölge veya cinsiyet seçmek için Azar değerli taş sahibi olmanız gerekmekte. Uygulama içerisinde ücret ile alabilirsiniz veya kişilerden beğeni alarak kendi kendinizi değerli taşını toplayabilirsiniz. Azar değerli taş nedir sorusuna da bu sayede cevap vermiş olduk.

Azar uygulaması

Azar uygulamasında kişiyi arkadaş olarakda ekleyebilirsiniz veya kişi ile yazılı olarak da mesajlaşabilirsiniz. Oldukça hızlı çalışan bu uygulamada gözlemlediğim kadarıyla değerli taş olmadan hep bıyıklı göbekli abiler görmeniz kaçınılmaz. Kararınızı verin ona göre kullanın : (

Azar uygulaması indir


Azar uygulamasını buraya tıklayarak Akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:

  1. Ya arkdslr bana bu yardımcı olun benim konustuklarim veya yazdıklarım karşı tarafa onun dilinde g idiyorumu yoksa nasil ceviri yapyoruz

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon