8 Mayıs 2016 Pazar

Asus Zenfone 3 Özellikleri Nasıl Olacak ?

Asus Zenfone 3 özellikleri bu sayfamızda bahsedeceğimiz konularımızdan birisidir. Asus, özellikle bilgisayar modelleri ile dikkat çekiyordu. 2015 yılında çıkardığı Fiyat / performans tabanlı Zenfone modelleri ile Akıllı telefon sektörüne giriş yapan Asus, hız kesmeden bu sektörde ki varlığını sürdürmek istiyor. 2016 yılında da Zenfone modellerini geliştirmeyi amaçlayan Asus, Zenfone 3 ve diğer modelleri yakın bir tarihte tanıtmaya başlayacak.

Bizde bu sayfamızda Asus'un 2016 yılında çıkarmayı / tanıtmayı düşündüğü Zenfone 3 hakkında bahsedeceğiz. Asus Zenfone 3 özellikleri tanıtılmadan önce net olarak sunulması mümkün değil ancak yinede Forumlarda tartışılan bir kaç özellik söz konusu. Teknolojiyi yakından takip edenler bir önceki modelere göre bir sonra ki çıkacak olan modelin özelliklerini az buçuk tahmin edebiliyorlar.

Asus Zenfone 3 özellikleri

Asus Zenfone 3 özellikleri de tahmin edilebilecek türde. Asus'un her çıkardığı Zenfone modelinde tasarımında az buçuk değişiklikler yapması hoş karşılandı. Zenfone 5 ve 6 modellerinde çerçeveyi biraz daha kalın tutan Asus, Zenfone 2 modellerinde alt ve üstü biraz daha inceltti ve arka kapağı ele gelebilecek şekilde hafif eğimli yaptı. Bende Zenfone 3 modelinde ufak tefek güzel değişikler bekliyorum.

Asus Zenfone 3 özellikleri


Asus Zenfone 3 özellikleri tahmin niteliğindedir. Tanıtılmadan önce net bir özellik sunulamaz. Tahminlere ve konuşulanlara göre Asus Zenfone 3 özellikleri arasında 5.5 inç Full HD ekran olabilir. İntel Atom x7 işlemcinin kullanılacağı tahmin edilen bu modelde 3 GB Ram bulunması bekleniyor. Android 6.0 Marshmallow yüklü gelecek olan Asus Zenfone 3 modeli 30 Mayıs 2016 tarihinde tanıtılacak.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon