3 Mayıs 2016 Salı

Android Telefonda Silinen Uygulamaları Geri Getirme

Play Store artık Android için bir uygulama cenneti oldu. O kadar çok uygulama var ki bazen insan hangi uygulamayı yükleyeceğine karar bile veremiyor. Bu kadar çok uygulamanın arasında bazen yanlış bir uygulamayı indirebilir veya bazende silmememiz gereken bir uygulamayı ansızın silebiliriz. Android silinen uygulamalar nasıl geri getirilir sorusuna aşağıda ki kısımdan yanıt bulabileceksiniz.

Normal üyelik gerektirmeyen veya herhangi bir level mantığı olmayan oyun ve uygulamaları silmeniz sorun olmaz. Bu tarz uygulamaları tekrar Play Store sayfasına girerek kolayca indirebilirsiniz. Örneğin daha önce çok severek oynadığınız oyun veya kullandığınız bir uygulama var. Yanlışlıkla sildiniz ve şu an ismi aklınıza gelmediği için Play Store'dan indiremiyorsunuz. Hiç sorun değil. Aşağı kısımda anlatacağımız silinen uygulamaları geri getirme yöntemi ile daha önce indirdiğiniz tüm uygulamaları bir arada görebileceksiniz.

Android telefonda silinen uygulamalar nasıl geri getirilir ?


Öncelikle Play Store'u açın. Play Store'u açtıktan sonra üstte Google Play yazısının solunda yer alan 3 çizgi butonuna dokununuz.

Ardından açılan sol menüden " Uygulamalarım ve oyunlarım " şeklinde bir seçenek durmakta. Buna dokunun ve pencerenin açılmasını bekleyin.

Açıldıktan sonra üst yeşil kısımda TÜMÜ seçeneği yer almakta. Tümü kısmına dokunduğunuzda daha önce yüklediğiniz ve sildiğiniz uygulamalarda yer alacaktır. Burada yanlışlıkla sildiğiniz uygulamaları görebilir ve dokunarak tekrar yükleyebilirsiniz.

[caption id="attachment_6368" align="alignnone" width="458"]Android silinen uygulamalari geri getirme Android silinen uygulamalari geri getirme[/caption]

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon