23 Mayıs 2016 Pazartesi

Android için En iyi Dosya Yöneticisi Uygulamaları

Android sistemi geliştikçe bazı kolaylıklar kullanıcılara sunuldu. Önceki yıllarda Android sisteminden önce popüler olan Symbian modellerinde bulunan Dosya yöneticisi, direk ana menü üzerinden ulaşılabiliyordu. Ancak yeni Android cihazlarında direk olarak dosya yöneticisi yer alamayabiliyor. Bazı uygulama yapımcıları da Android telefonlarda kullanılabilecek Android dosya yöneticisi uygulamalarını tasarlamışlar.

Android için En iyi Dosya yöneticisi uygulamaları nelerdir ?


Astro File Manager

Bu uygulama tüm önemli bulut servislerini desteklemekte. Kullanılabilir düzgün arayüzü ile dikkat çeken Astro File Manager uygulaması dosyalarınızı kategorize edebiliyor. Kategoriler arasında dosya bulmayı kolaylaştıran bu dosya yöneticisi uygulamasında ayrıca istediğiniz dosyayı Search kısmından arayarak bulabilirsiniz.

Task manager bölümünde SD kart ve telefon hafızasında ki dosyalarınıza yedekleme işlemi yapabilirsiniz.

Solid Explorer File Manager

NeatBytes tarafından geliştirilen Solid Dosya yöneticisi uygulamasında Dosya ve Bulut hesabı yönetim kısımları yer almaktadır. 14 günlük deneme sürümü ile sunulan bu uygulamada Materyal tasarım, aynı anda farklı kategorileri gezebileceğiniz farklı ekran panelleri, dosya sürükle bırak işlemleri ile dosyalar arasında daha kolay bir yönetim imkanı sunmakta.

Rar dosyalarını da açabildiğiniz bu uygulamada Dropbox, Onedrive, Google Drive gibi hizmetlere de anlık olarak bağlanabiliyorsunuz. Uygulamanın ekstra özellikleri de yer almakta. Solid Dosya yöneticisi uygulamasında istenmeyen klasörleri gizleme, FTP sunucuya bağlanma, yer imleri gibi ekstra özellikler yer almakta.

File Manager HD(File transfer)

Cheetah Mobile tarafından geliştirilen File Manager uygulaması ile dosyalarınızı daha iyi organize edebileceksiniz. Kes, yapıştır, silme, arama ve daha fazlasını yapabileceğiniz bu uygulamada Cloud desteği de yer almakta. Bilgisayar ve Mobil sistemler arasında WİFİ aracılığı ile dosya transferi yapabilirsiniz.

Android için en iyi dosya yöneticileri

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon