7 Mayıs 2016 Cumartesi

Android Duvar Kağıdını Otomatik Olarak değiştirmek

Akıllı telefonların özellikleri ve sunduğu performans kadar dış görünüşleri de önemli. Mesela ben sevmediğim bir kılıf veya duvar kağıdı olduğunda telefonu elime bile almak istemem. Aldığımda da pek verimli kullanamam. Ama güzel sevdiğim özellikle metaryal duvar kağıdı olursa daha çok hoşuma gidiyor. Ama sürekli yenilikten hoşlanan kişileri de unutmamak lazım. Bu yüzden bu sayfamızda size duvar kağıdının otomatik olarak nasıl değişmesini sağlarsanız konusundan bahsedeceğiz.

Tek bir duvar kağıdı ile uzun süre ekrana bakmaktan sıkıldıysanız otomatik olarak değişen Duvar kağıdı uygulamalarını tercih edebilirsiniz. Bünyesinde barındırdığı Wallpaperları belirli aralıklarla ekranınıza sunan bu uygulamalar çeşitlilik adına iyi bir tercih olacaktır.

Play Store'da yer alan Wallpaper Changer tarzı uygulamalar ile telefon ekranınızda ki duvar kağıtlarının belirlediğiniz saat, dakikaya göre değişimini sağlayabilirsiniz. Sürekli aynı duvar kağıdını görmektense sürekli değişen wallpaperlar telefonunuzun görünümünü daha iyi bir hale getirecektir.

Android Duvar Kağıdı Otomatik Olarak Nasıl Değişir ?


Bu özelliği kullanabilmeniz için Play Store'da yer alan Android uygulamalarını tercih etmelisiniz. Bu duvar kağıdı uygulamalarının kendine has özellikleri de olabilir, bunları da belirteceğiz.

1. Wallpaper Changer


Otomatik duvar kağıdı değiştirme

Reklamın olmadığı bu uygulamada dilerseniz kendi çektiğiniz fotoğraflarında otomatik olarak uygulama sayesinde sıralı bir şekilde görülmesini sağlayabilirsiniz. Change Wallpaper every seçeneğinde otomatik duvar kağıdının hangi sıklıkla değişeceğinin seçimini yapabilirsiniz.

2. Premium Wallpapers HD


Otomatik duvar kağıdı değiştirme

Bu uygulama genel olarak telefonunuzda kullanabileceğiniz HD kalitesinde duvar kağıtlarını sunmakta. Ekstra olarak uygulamada yer alan otomatik duvar kağıdı değişme özelliği ile duvar kağıtlarının otomatik olarak değişmesini sağlayabilirsiniz

3. Duvar kağıtları QHD & HD


Birden çok kategoride duvar kağıdı sunan bu uygulamada otomatik duvar kağıdı değiştirme özelliği de yer almakta. HD Kalitede sunulan bu wallpaperı reklamsız olarak telefonunuzun ana ekranında da kullanabilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon