10 Nisan 2016 Pazar

Trivia Crack Cevapları / Yeni Trivia Crack Oyunu

Türkçe Trivia Crack cevapları son günlerde oldukça popüler olmaya başladı. İnsanlar artık sıradan oyunları oynamaktan sıkıldı ve değişik bir oyun beklentileri vardır. Trivia Crack oyunu tamda bu anda geldi ve insanlar hem eğlenmek hemde bilgilerini geliştirmek için Trivia Crack oyununu tercih etmeye başladı.

Trivia Crack Cevapları sayfamızda bu oyunda zorlandığınız kısımlarda bizler yardımınıza koşacağız. Bu oyunda gerçek sizin gibi kişiler ile yarıştığınızı belirtmemizde fayda var. Trivia Crack oyunu cevapları arıyorsanız doğru sayfada olduğunuzu söylemekte yarar var : ) Bu oyunda çarkıfelek tarzı bir çark var ve bunu döndürerek herhangi bir soru kategorisi gelmesini sağlayabilirsiniz. Soru kategorisi geldikten sonra soruyu kısa bir sürede cevaplamanız lazım, eğer yanlış cevaplarsanız soru cevaplama hakkı karşıda ki kişiye geçmekte.

Trivia Crack cevapları

Oyun içerisinde yanlış cevap verdiğinizde karşınızda ki kişiye sıra geçer ve o kişide yanlış cevaplar ise sıra size geçecektir. Karşınızda ki kişi soru cevaplarken beklemenize gerek yok, başka işlerinizi halledin ve cevap sırası size geldiğinde bildirim olarak telefonunuza sıra sizde olduğuna dair bir bilgi gelecektir. Ayrıca bu karşılıklı olarak soru cevapladığınız kişiler ile oyun içerisinde mesajlaşabilirsiniz. Ayrıca ben tanımadığım kişilerle değilde arkadaşım ile oynamak istiyorum diyenler var ise bu oyunda arkadaşları ile de oynayabilir.

Trivia Crack Cevapları sayfamızda sizlerden de soru beklediğimizi hatırlatmak isteriz. Ancak biz sizden soru gelene kadar kendi bulduğumuz soru cevapları ileteceğiz. Rakiplerin ile hem sohbet edeceğin hemde yarışabileceğin bu oyun 2016 yılında özellikle Üniversitelerde oldukça popüler olmaya başladı. Otobüste, boş zamanınızda yüksek boyutlu çok şarj tüketen oyunlar oynamaktansa Trivia Crack oyununu tercih edebilirsiniz.

Trivia Crack Cevapları


Bu oyunu oynamaya başladıktan sonra genel kültürünüzün gelişmiş veya gelişmemiş olduğuna karar verebilirsiniz. Bu tarz oyunun cevaplarını aramaktansa sürekli oyunu oynayarak bilginizi tazelemeyi denemelisiniz. Ancak yine de takıldığınız noktalar olur ve oyununun cevaplarını aramak da isteyebilirsiniz.

Hangisi bir kas türü değildir ?
Kısa kas

Giderli şarklar albümü kime aittir ?
Cevap: Demet Akalın

Hangisi Küba devrimine katılmamıştır ?
Cevap : Vladimir Lenin

Kumda en çok hangi mineral bulunur?
Cevap: Quartz

İç Anadolu Bölgesi hangi iklim tipine sahiptir ?
Cevap: Karasal iklim

Hangi ülke Türkiyeye daha yakındır
Cevap: Gürcistan

Takımların bir futbol maçında kaç oyuncu değişikliği hakkı vardır
Cevap: 3
Osmanlı'da ilk cami hangi padişah döneminde yaptırılmıştır
Cevap: Orhan Gazi

Trivia Crack Cevapları sayfamıza yenilerini buldukça eklemeye devam edeceğiz. Sizinde eklemek istedikleriniz var ise yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Seve seve yayınlarız.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:

  1. telefonumdan bu oyuna girdiğimde oyun bir an donu ve trivia yanıt vermiyor hatası verior sonra oyuna girio habire siyah ekran gelio çaresini bilen varmı telefon
    telefon: sony st25i sadece bu oyunda gelio siyah ekran

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon