24 Nisan 2016 Pazar

Swarm Gizli Check-in Nedir, Swarm'da Gizli Check-in Nasıl Yapılır ?

Swarm uygulamasında gizli check-in yapma, Swarm check-in gizleme özelliği son günlerin aranan popüler aramalarından olacak gibi. Swarm gün geçtikçe daha çok güncelleme vermekte ve bu güncellemeler ile birlikte sorunlarının çözümü yanı sıra yeni özelliklerini de kullanıcılarına sunmakta.

Sürekli gezmeyi seven ve gezdiği yerleri de arkadaşları ile paylaşmayı seven kullanıcılar gün boyu Swarm uygulamasını kullanmakta. Swarm kaydol işlemini yaptıktan sonra konum bulma vasıtası ile bulunduğunuz yerleri check-in yapabilir ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Konum paylaştığınız yerlerde ki yakın arkadaşlarınızı görebilirsiniz.

Swarm gizli check-in

Swarm yeni özelliklerini eklemeye devam ediyor. Bu yeni özelliklerine 2016 yılında da devam eden Swarm, gizli check-in yapma özelliğini de kullanıcılarına sunmuş oldu. Diyelim ki arkadaşlarınız ile bir yere gittiniz ve o mekanı çok beğendiniz ve daha sonra tekrar ziyaret ederim mantığı ile sadece sizin görebileceğiniz check-in yapabilirsiniz. Gizli Check-in yaparak puanları daha çok toplarım diye kafanızda bir hınzırlık oluşabilir : ) Maalesef ki Swarm gizli check-in yaptığınızda puanlama sisteminden faydalanamıyorsunuz.

Swarm'da Gizli Check-in nasıl yapılır ?


Swarm'da normal check-in yapar gibi işlemlerinizi yapın ve Ne yapıyorsun ? kısmını doldurduktan sonra Sağ altta Facebook ve Twitter'ın solunda yer alan Swarm kilit butonu yer almakta. Bu kilit butonuna dokunduğunuzda Swarm gizli Check-in yapmış olacaksınız. Swarm kilit işareti nedir sorusuna da bu sayede cevap vermiş oluyoruz.

Sizce Swarm gizli check-in ne gibi faydalar sunabilir bize görüşlerinizi bekliyoruz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon