18 Nisan 2016 Pazartesi

Swarm Beğeni Arttırma / Nasıl Beğeni Arttırılır ?

Sosyal ağlar arasında en çok kullanılan bir diğer uygulama ise yer bildirimi yapabildiğiniz Swarm uygulamasıdır. Gittiğiniz her mekânda bulunduğunuza dair yer bildirimi yapabilir, mekân hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilir ve fotoğraflar paylaşabilirsiniz.

Bunu yaparken hem arkadaş listenizde bulunan kişilerin hem de mekânda bulunan ya da daha önce ziyaret eden kişilerin beğenmesini amaçlarsınız. Çok fazla mekân geziyor, sürekli yer bildirimi paylaşıyor ama bir türlü istediğiniz kadar beğeni alamıyor musunuz? Swarm'da daha çok beğeni kazanmak için farklı birkaç yolu denemenizde fayda var. İlk yol belki de sizin için çok basit gelebilir fakat her güzel şeyin bir karşılığı var diye boşuna söylenmemiştir. Eğer sizde Swarm'da beğeni arttırmak istiyorsanız, ilk olarak başkalarının yer bildirimlerini beğenmeye başlamanız gerekir. Böylece dikkat çekmeyi başarabilir ve karşılıklı beğeniye başlayabilirsiniz. Swarm beğeni hilesi de oldukça işinize yarayacaktır.

Hem karşınızdaki kişinin hem de sizin beğenileri artmaya başlayacaktır. Bir diğer Swarm'da beğeni kasma yöntemi ise çok daha fazla arkadaş edinmek olabilir. Mutlaka sizinde dikkatinizi çeken bir durumdur; arkadaşı fazla olan kişilerin profilindeki beğeni sayıları da her zaman fazla olmuştur. Bu sebepten dolayı daha fazla ortak arkadaşlara ya da yeni arkadaşlara yönelebilirsiniz. Tüm bunların dışında bazı uygulamalar ile de Swarm'da beğeni arttırabilirsiniz.
Ücretli ve ücretsiz olmak üzere ikiye ayrılan beğeni hileleri ile çok daha fazla beğeniye sahip olabilir ve yer bildirimlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Swarm Beğeni Arttırma

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon