Header Description

LightBlog

Breaking

17 Nisan 2016 Pazar

Snapchat Durduruldu Hatası Sorunu Çözümü

Snapchat Durduruldu Hatası bu sayfamızda işleyeceğimiz konulardan birisi. Android uygulamaları gün geçtikçe kullanımını arttırmakta ve bu uygulamalar arasında alıp başını gidenler var. Bu popüler uygulamalar arasında Snapchat uygulaması en çok ilgi çekenler arasında. Snapchat uygulamasını kullanmayı bilenler için güzel bir uygulama ancak bilmeyenler için öğrenmesi uzun bir süreç olarak gözlere çarpıyor. Snapchat uygulamasını kullanmayı çözdükten sonra günlük olarak vazgeçmeden kullanacaksınız gibi.

Popüler uygulamalar her ne kadar Play Store üzerinde listelerde ilk sıraları zorlasalar da hatalar peşini bırakmıyor. Popüler uygulamalarda da basit ama etkili hatalar baş gösterebiliyor. Android uygulamaları arasında en çok can sıkıcı olan hata, durduruldu şeklinde çıkan hatadır. Snapchat durduruldu hatası bir çok Snapchat kullanıcısı tarafından Play Store yorumlar kısmında dile getirilmiş.

Snapchat Durduruldu Hatası

İlginizi çekebilir: Türk ünlülerin snapchat hesapları

Snapchat Durduruldu Hatası çözümü diğer sorunlarda olduğu gibi basit bir işlem ile çözülmekte. Kullanıcılar bu tarz sorunlar yaşadığında panik yapmamalı ve bir takım çözüm yollarını denemeli. Kullanıcılar bu tarz sorun ile karşılaştıklarında hemen " hesabım gider mi, uygulamayı silersem hesabımda silinir mi " şeklinde kuruntulara kapılıyorlar. Snapchat Durduruldu Hatası 2016 yılında da sıklıkla karşımıza çıktı ve takip ettiğim Play Store yorumlarına göre son zamanlarda da denk gelmekte.

Snapchat Durduruldu Hatası Çözümü  • Öncelikle uygulamaya bir ayar çekelim. Belli ki biraz yorulmuş gibi. Telefonunuzun ana menüsünden Ayarlar > Uygulamalar > Tümü kısmına gidiniz. Burada Snapchat uygulamasını bulun ve dokunun. Ardından Verileri temizle ve önbellek temizle işlemlerini yapın. Sorun çözülmedi ise hemen bir alta geçin.

  • İlk olarak sakin olun ve usulce Play Store uygulamasını açın : ) Play Store uygulamasını açıktan sonra arama kısmına Snapchat yazın ve Kaldır butonuna dokunun. Kaldırdıktan sonra tekrar yükle butonuna dokunun. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi tekrar girerek uygulamayı aktif hale getirin.

  • Halen sorununuz çözülmedi mi ? Belki de sorun telefonunuzda değil uygulamadadır , ne dersiniz ? : ) Tekrar Play Store'u açın ve Snapchat sayfasına gidin. Snapchat uygulamasına gelen yorumlara bakın ve sizinle aynı sorunları yaşayanlar var mı diye bir göz gezdirin. Eğer sizin dışınızda ki kişilerde Snapchat Durduruldu Hatası ile karşılaşmış ise tek yapmanız gereken beklemek. Sunucuya dair bir hata olabilir veya uygulamada bug oluşmuş olabilir. Biraz bekleyin elbet Snapchat güncelleme gelecektir.


Snapchat Durduruldu Hatası 2016 çözümü için yazacaklarımız bu kadar, sizin değinmek istediğiniz noktalar var ise yorum kısmından ulaşınız lütfen.