17 Nisan 2016 Pazar

Snapchat Durduruldu Hatası Sorunu Çözümü

Snapchat Durduruldu Hatası bu sayfamızda işleyeceğimiz konulardan birisi. Android uygulamaları gün geçtikçe kullanımını arttırmakta ve bu uygulamalar arasında alıp başını gidenler var. Bu popüler uygulamalar arasında Snapchat uygulaması en çok ilgi çekenler arasında. Snapchat uygulamasını kullanmayı bilenler için güzel bir uygulama ancak bilmeyenler için öğrenmesi uzun bir süreç olarak gözlere çarpıyor. Snapchat uygulamasını kullanmayı çözdükten sonra günlük olarak vazgeçmeden kullanacaksınız gibi.

Popüler uygulamalar her ne kadar Play Store üzerinde listelerde ilk sıraları zorlasalar da hatalar peşini bırakmıyor. Popüler uygulamalarda da basit ama etkili hatalar baş gösterebiliyor. Android uygulamaları arasında en çok can sıkıcı olan hata, durduruldu şeklinde çıkan hatadır. Snapchat durduruldu hatası bir çok Snapchat kullanıcısı tarafından Play Store yorumlar kısmında dile getirilmiş.

Snapchat Durduruldu Hatası

İlginizi çekebilir: Türk ünlülerin snapchat hesapları

Snapchat Durduruldu Hatası çözümü diğer sorunlarda olduğu gibi basit bir işlem ile çözülmekte. Kullanıcılar bu tarz sorunlar yaşadığında panik yapmamalı ve bir takım çözüm yollarını denemeli. Kullanıcılar bu tarz sorun ile karşılaştıklarında hemen " hesabım gider mi, uygulamayı silersem hesabımda silinir mi " şeklinde kuruntulara kapılıyorlar. Snapchat Durduruldu Hatası 2016 yılında da sıklıkla karşımıza çıktı ve takip ettiğim Play Store yorumlarına göre son zamanlarda da denk gelmekte.

Snapchat Durduruldu Hatası Çözümü • Öncelikle uygulamaya bir ayar çekelim. Belli ki biraz yorulmuş gibi. Telefonunuzun ana menüsünden Ayarlar > Uygulamalar > Tümü kısmına gidiniz. Burada Snapchat uygulamasını bulun ve dokunun. Ardından Verileri temizle ve önbellek temizle işlemlerini yapın. Sorun çözülmedi ise hemen bir alta geçin.

 • İlk olarak sakin olun ve usulce Play Store uygulamasını açın : ) Play Store uygulamasını açıktan sonra arama kısmına Snapchat yazın ve Kaldır butonuna dokunun. Kaldırdıktan sonra tekrar yükle butonuna dokunun. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi tekrar girerek uygulamayı aktif hale getirin.

 • Halen sorununuz çözülmedi mi ? Belki de sorun telefonunuzda değil uygulamadadır , ne dersiniz ? : ) Tekrar Play Store'u açın ve Snapchat sayfasına gidin. Snapchat uygulamasına gelen yorumlara bakın ve sizinle aynı sorunları yaşayanlar var mı diye bir göz gezdirin. Eğer sizin dışınızda ki kişilerde Snapchat Durduruldu Hatası ile karşılaşmış ise tek yapmanız gereken beklemek. Sunucuya dair bir hata olabilir veya uygulamada bug oluşmuş olabilir. Biraz bekleyin elbet Snapchat güncelleme gelecektir.


Snapchat Durduruldu Hatası 2016 çözümü için yazacaklarımız bu kadar, sizin değinmek istediğiniz noktalar var ise yorum kısmından ulaşınız lütfen.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

16 yorum:

 1. Şu snape acil cozum bulun ya hala durduruldu yaziyor

  YanıtlayınSil
 2. Snapchat verilerini silersem heseptan çıkış yapıyor mu şifre mi unuttuğum için korkuyorum lütfen cevap verin

  YanıtlayınSil
 3. Çıkış yapılır

  YanıtlayınSil
 4. Tekrar yüklenmesi peki

  YanıtlayınSil
 5. Şifremi ve e posta mi unuttum ne yapmalıyım ?

  YanıtlayınSil
 6. Anonim kardeş snapchat ayarlarına gidip e posta adresini öğrenebilirsin

  YanıtlayınSil
 7. Arkadaşlar sorun belkide sd kartınızda dır galiba benimde öyle çünkü instagram da da var.

  YanıtlayınSil
 8. Ya iki üç gündür aynı sorun, korkuyorum artık lütfen bi çözüm olsun ya, sürekli durduruldu diyor sildim yeniden yükledim yine aynı şey lütfen ya

  YanıtlayınSil
 9. ben de de aynı sorun vardı ben de epeydir güncelleme yapmamıştım sonra güncellemeye çalıştım fakat hata verdi silip tekrar yükleyeyim diye düşündüm sildim fakat şimdi de geri yüklenmiyor sürekli hata veriyor ne yapmalıyım

  YanıtlayınSil
 10. General mobile de acmiyo yüz ifadelerini :(

  YanıtlayınSil
 11. General mobile de acmiyo yüz ifadelerini

  YanıtlayınSil
 12. General mobile de yüz ifadelerini açmıyor durduruldu diyip duruyor ne yapmalıyım.?

  YanıtlayınSil
 13. Indirdim fakat kayit olamıyorum.kac kere silip tekrar yukledim.ne yapmak lazım sürekli hata veriyor

  YanıtlayınSil
 14. Zenfone 5te uygulama acilmiyor ya

  YanıtlayınSil
 15. Asusda acilmiyor ya

  YanıtlayınSil
 16. Bende yukedim ama yeni kayit oldum e postami kabul etmiyo cok sinir oldum hata veriyo

  YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon