4 Nisan 2016 Pazartesi

Samsung Galaxy S7 Kamerası Nasıl, iyi mi ?

Her çıkardığı yeni telefon modeli ile teknoloji tutkunlarının dikkatini çekmeyi başaran ve beğenisini kazanan Samsung, Galaxy S7 modeli ile piyasadaki yerini alıyor ve kullanıcıların beğenisine sunulduktan sonra büyük bir ilgi topluyor. Samsung Galaxy S7 kamerası MP değerini düşürüyor olsa da fotoğraf çekimi açısından kullanıcılarını mutlu edecek bir görüntü kalitesine sahiptir. Peki, Samsung Galaxy S7 kamerası iyi mi? Buna karar vermeden önce ilk olarak Samsung Galaxy S7 kamera özelliklerini ayrıntılı bir şekilde incelemek gerekir.

Samsung Galaxy S7 Kamerası nasıl

Samsung Galaxy S7 Kamera


Galaxy S7 modelinde arka kameranın 12 MP çözünürlüğe sahip olduğunu görüyoruz. Galaxy S7 modelinin ön kamerası ise 5 MP çözünürlüğe sahip. LED flaş özelliği ile güzel bir fotoğraf deneyimi sunan Galaxy S7 telefonunun kamera özellikleri ise kullanıcıları oldukça fazla mutlu edecek ve yepyeni deneyimlere sürükleyecek cinsten gibi görünüyor.

Otomatik odaklama, elle odaklama, gülümseme yakalama, HDR, optik görüntü sabitleyici, panorama, sesli komut, seçimsel odaklama, Sony Exmor RS Sensör özelliği, yüz tanıma, 1.4µm piksel ve zamanlayıcı ile Galaxy S7 kullanıcılarını birbirinden farklı özelliklere sahip olan kaliteli fotoğraf çekme deneyimleri bekliyor. 1.4µm piksel özelliği sayesinde Galaxy S7 telefonu düşük ışıkta daha net bir şekilde fotoğraf çekebilmenizi sağlıyor.
Samsung Galaxy S7 telefonunun ön kamerasında bulunan geniş açılı, HDR, panorama selfi, sanal flaş ve 120 derece açılı çekim özellikleri de kullanıcılar tarafından oldukça fazla beğeni almaktadır. Samsung Galaxy S7 kamerası hakkında ki görüşlerimiz bu şekildedir.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon