3 Nisan 2016 Pazar

Play Store'dan Film Nasıl indirilir, Bilgisayardan Nasıl izlenir ?

Google Play Store film nasıl indirilir, yüklenir sorusu son günlerde kafalarda yankılanmaya başladı. Play Store üzerinden Android cihazınız için Oyun ve Uygulama indirebildiğiniz gibi artık Filmleri de indirip yükleyebileceksiniz. Kısa bir süre önce Türkiye'de hizmete sunulan Netflix'i hatırlarsınız. Netflix'den sonra Google Play Store'un da Film hizmeti sunması rekabeti ortaya çıkaracak gibi.

Play Store'dan film nasıl yüklenir sorusu şu an aklınızda bu makaleyi okurken bulunmakta biliyorum. İşte bizde bu sayfamızda sizlere bu sorunun yanıtını vereceğiz. Play Store film nasıl indirilir. Filmi indirmenin normal oyun ve uygulama yüklemekten pek bir farkı yok. Ancak filmlerin hepsi ücretli bir şekilde sunulmakta. Ancak uygun fiyatlı filmler daha cazip gelmekte bana göre. Canınız film izlemek istediğinde arabaya bin, sinemaya git, var olan filmlerden birini seç izle bana göre zahmetli bir iş. Ancak güzel bir pazar günü ruh halinize göre Play Store filmler kategorisinden bir film seçerek hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Fiyatı uygun olanlar da var biraz tuzlu olanlarda var bütçenize göre seçim yaparsınız artık : )

Play Store filmlerde hem kiralama hemde satın alma seçenekleri var. Eğer Play Store filmler kategorisinde beğendiğiniz bir filmi kiralarsanız bu film hesabınızda 2 gün boyunca durmakta. Yani 2 gün izleme hakkınız var ve 2 günün sonunda o film hesabınızdan silinecektir. Ancak filmi satın alırsanız ( fiyat artar ) o film sürekli hesabınızda bulunur ve istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Play Store'dan indirilen Filmler Televizyona Nasıl Aktarılır ?


Cep telefonuna filmi indirip yolda, otobüste veya ev dışında bir yerde izlemek keyifli olacaktır. Ancak evinde film izlemek isteyen ve bunu küçük ekrandan tercih etmeyecek olanlar, telefon ekranını televizyona aktarmayı istiyor. İşte bu anda yardımınıza Chromecast adlı cihaz yetişecek. Bu cihazı Google'da aratırsanız satılan yerleri ve fiyatları görebilirsiniz. Bu cihazı telefonunuzun şarj kısmına takarsanız televizyona aktarma şansınız olmakta.

" Ben buna para vermem kardeş " diyeniniz var ise aşağıda ki adımı okumanızı tavsiye ederim.

Play Store Filmleri Bilgisayardan nasıl izlenir ?


ilk olarak buraya tıklayarak Google Cast adlı eklentiyi Bilgisayarınızda ki chrome tarayıcısına kurunuz. Eklentiyi kurup aktif ettikten sonra buraya tıklayarak Play Store Filmlerim kısmına ulaşınız. Ardından bu kısımda kiraladınız veya satın aldığınız filmler listelenecektir. Burada dilediğinizi seçerek oynatmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede Play Store filmlerini bilgisayarda izlemiş olursunuz.

Play Store Filmler

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

2 yorum:

  1. Filmleri normal mp4 olarak indiremiyormuyuz? eğer indiremiyorsak ne anlamı kaldı bu işin

    YanıtlayınSil
  2. Bedava film izlemekten hoşlanıyorum, burada https://hdfilmizle.video/ adresinde. Filmleri yüksek kaliteli resim formatında izliyorum.

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon