7 Nisan 2016 Perşembe

Play Store 481 Hatası Çözümü

Pek çok kullanıcının gözde işletim sistemi olan Android hem akıllı cep telefonlarında hem de tabletlerde oldukça fazla tercih edilmekte ve kullanıcılara birbirinden farklı özellikleri sunmaktadır. Akıllı telefonunuza ya da tabletinize herhangi bir uygulamayı indirmek ya da oyun indirmek için çok sık bir şekilde kullanmakta olduğunuz Google Play Store mağazası bazı teknik problemler ortaya çıkarabilir ve indirme işleminiz başarısız bir şekilde sonuçlanabilir.

Bu gibi durumlarda telaşa kapılmadan tıpkı bilgisayarda olduğu gibi akıllı telefonda ve tablette onarım ile bakım işlemleri yapılması gerekir. Google Play Store hataları bazen mağazadan kaynaklanabilir bazen de kullanmış olduğunuz cihazdan kaynaklanabilir. Google Play Store 481 hatası ile karşı karşıya geldiğiniz zaman oldukça basit ve hızlı bir yöntem ile bu hatadan kurtulabilmeniz mümkün olacaktır. Önemli olan adımları doğru ve eksiksiz bir şekilde yapmaktır.

Play Store 481 Hatası Nasıl Çözülür ?


Play Store 481 hatası çözümü için ilk olarak cihazınızın ayarlar menüsüne girmeniz gerekir. Daha sonra ise bu menüden uygulamalar kısmına girmeniz gerekecektir. Buradan tüm uygulamaların listesine ulaşmanız gerekir ve Google Play Store uygulamasını seçmeniz gerekir. Yeni açılan ekranda karşınızda bulunan ön belleği temizle yazısını seçerek işleme devam etmelisiniz. Daha sonra tekrar aynı işlemleri takip ederek bu sefer ise verileri temizlemeniz gerekecektir.
Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra ise tekrar Google Play Store mağazına girin ve uygulamanızı tekrar indirin, göreceksiniz ki hata düzelmiş olacak. Play Store 481 hatasının çözümü bu kadardır.

Play Store 481 Hatası Çözümü

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon