10 Nisan 2016 Pazar

Periscope kullanan ünlüler / Ünlülerin Periscope Adresleri

Periscope kullanan ünlüler sayfamızda bu canlı yayın uygulamasını kullanan Türk ünlüleri sizlere sunacağız. Türk ünlülerin Periscope hesapları ile hayranı olduğunuz bir ünlü var ise Periscope videolarını takip edebilir ve boş zamanlarınızda periscope ile zaman geçirebilirsiniz.

Ünlülerin Periscope adresleri ile o kişinin Twitter hesabı ile Periscope adresini takip edebilir ve bu sayede o ünlü yayına başladığında uygulama üzerinden bildirim alabilirsiniz. Bu bildirimler sayesinde ünlülerin canlı yayınları kaçırmazsınız ve takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Periscope kullanan ünlülerin arasında Futbolcular, spikerler, sanatçılar ve komedyenler yer almakta. Periscope kullanan erkek ünlüler arasında Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar gibi izlerken eğlenebileceğiniz Türk ünlüler yer almakta. Demet Akalın, Ece Erken gibi Türk pop sanatçılarını takip ederek yeni çıkaracakları şarkılar hakkında kısa tüyolar elde edebilirsiniz.

Periscope kullanan ünlüler

Periscope Kullanan Ünlüler


Periscope canlı yayınları kısmında bir çok kişinin yaptığı yayınlar sıralı bir şekilde gözükmekte. Tabi burda canlı yayın yapan herkes göründüğü için aradığınız ünlü periscope adresini bulmak biraz zor olacaktır. Sürekli yenilenen yayın kısmını takip etmek insanı zorlayabilmekte.

Bizde sizlere ünlülerin hesap adlarını direk vereceğiz. Ünlülerin perosicope hesapları sayfamızda aşağıda ki kısımda hayranı olduğunuz ünlüyü bulabilir veya eklemek istediğiniz ünlü var ise aşağıda ki yorum kısmından bize iletiniz.

Burcu Esmersoy: @besmersoy

Murat Dalkılıç: @MuratDalkilic

Tuba Ünsal: @tubaunsal

Serenay Sarıkaya: @SrnySrkyResmi

Şahan Gökbakar: @sgokbakar

Hande Yener: @handeyener

Pascal Nouma: @pnouma21

Demet Akalın: @DemetAkalin

Cem Yılmaz: @CMYLMZ

Ece Erken: @eceerken

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon