6 Nisan 2016 Çarşamba

LG G5 Şarjı Kaç Gün Gidiyor ? Pil süresi ne kadar ?

Teknolojinin bu kadar sık kullanıldığı bir dönemde piyasada bulunan ve teknoloji tutkunlarına sunulan birbirinden farklı markaların cihazları bulunmaktadır.

Bu cihazlar arasında doğru tercihi yapmak için ise satın alacağınız cihazın tüm teknik özelliklerine ayrıntılı bir şekilde hakim olmalı ve sizin için uygun olup olmadığına karar vermelisiniz. Gününüzün her anında kullandığınız ve hiç elinizden düşürmediğiniz cep telefonlarınızda yaşadığınız en büyük problem kuşkusuz ki şarjların hemen bitiyor olmasıdır. Bu sebepten dolayı yeni almak istediğiniz telefonun batarya ömrüne dikkat etmeli ve ona göre tercihte bulunmanız gerekir.

Peki, LG G5 şarjı ne kadar gidiyor?


Son yıllarda LG markası piyasada sunmuş olduğu cep telefonları ile kullanıcıların dikkatini çeken markalar arasındadır. Özellikle LG G5 modeli ile tüm dikkatleri üzerine toplamayı başaran LG markası telefonun sadece dış görünüşü ile değil, aynı zamanda teknik özellikleri ile de göz kamaştırıyor. LG G5 batarya özelliklerini kısaca incelemek gerekir ise, ilk olarak batarya kapasitesinin 2800 mAh olduğunu görüyoruz. USB Type-C ile şarj edilen LG G5 telefonunun batarya teknolojisi ise Lithium Ion (Li-Ion)'dur. Değişebilen batarya özelliği ile daha uzun kullanımı sağlayan LG G5 telefonu hızlı şarj özelliği ile de kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlamaktadır.
Qualcomm Quick Charge 3.0 batarya özelliğine sahip olan LG G5 telefonun yaklaşık olarak şarjı genel bir kullanım için 1 ila 1,5 gün arasında değişmektedir.

LG G5 Şarjı kaç gün gidiyor

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon