20 Nisan 2016 Çarşamba

Instagram Profil Resmini Tam Boyutta Görmek

Instagram profil resmi nasıl büyütülür, nasıl tam ekran görürüm diyen kullanıcılar için bu sayfamızı hazırlama gereği duyduk. Instagram'ın Facebook bünyesine katılması ile beraber daha da çıkışa geçerek iyi bir kitleye ulaştı. Ulaştığı bu kitle günlük kullanım sayısını arttırdı ve istediği kullanıcıları elde etmeyi başardı.

Instagram geliştikçe ve kullanıcı sayısı arttıkça, bu sosyal ağın ipuçları da bir o kadar çabuk yayılıyor. Instagram fotoğraf odaklı bir sosyal ağ olduğu için burada ki kullanıcıların neredeyse hepsi fotoğraf meraklısı. Instagram fotoğraf üzerine kurulu olduğu için, profil resmini tam boyutta göremeyen kullanıcılar anlık sinirlenebilirler. Ama artık sinir olmanıza gerek yok. Küçük bir ipucu ile gizli olan profillerin bile profil fotoğraflarını tam boyutta görebileceksiniz.

Instagram Profil fotoğrafını tam boyutta görme


Öncelikle gizli olan veya olmayan instagram profiline giriyoruz. O profile girdikten sonra kişinin profil resminin üzerine sağ tıklayın ve resmi yeni sekmede aç seçeneğine tıklayın.

instagram tam boy profil resmi

Resim yeni sekmede açıldıktan sonra aşağıda ki gibi işaretlediğimiz yerde ki boyut ayarını silip enter tuşuna basınız. instagram profil resmi büyütme işlemi 2016 yılında da oldukça işinize yarayacaktır.

instagram tam boy profil fotoğrafı

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon