22 Nisan 2016 Cuma

Instagram istek gönderildi hatası ve çözümü

Şimdi sizlere bu makalemizde Instagram da takip hatası, instagram istek gönderildi hatası hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Sizlere de Instagram ‘da birini takip ediyorsunuz sonrasında ise istek gönderildi yazıyorsa, ardından kısa bir süre sonra tekrardan o kişinin profiline baktığımız zaman istek hatası veriyor ve istek göndermemiş bir halde yer alıyorsa eğer şimdi sizlere bu durumun çözümü hakkında bazı fikirler vereceğiz.

Instagram istek gönderildi ne demek


Bu sıkıntı aslında uygulama ile ilgili olabilir. Normalde işlemi yaptığınız zaman kesinlikle o şekilde bir sorun ile karşılaşmamanız gerekmektedir. Yani karşılaşmamanız gerekir. Bu sorun büyük ihtimalle uygulamadan kaynaklanan bir sıkıntı olduğunu düşünmekteyiz. Uygulamanızı güncellediğiniz takdirde sorunun ortadan kalktığını sizlerle görmüş olacaksınız. Sizlerde İnstagram’da gizli profili bulunan bir kişiye takip isteği gönderdiniz; ancak istek gönderdikten çok kısa bir süre sonra yine sanki istek gönderilmemiş gibi bir buton yer alıyorsa, bunların da sizlere yardımcı olacağız. İnstagram’da gönderilmiş olan istek hatası çok kısa bir zaman içerisinde ortalama 24 saat içerisinde onaylanmadıktan sonra istek otomatikman iptal edilmektedir. instagram istek gönderildi süresi ne kadar, instagram istek gönderildi ne demek.

Sizin yaşadığınız sorunu büyük olasılıkla nedeni güncellemenizi yapmanız gerektiğinden olduğunu düşünmekteyiz. Sizlerde uygulamayı güncelledikten sonra bu sıkıntının ortadan kalktığını göreceksiniz. Bu güncellemeden sonra Instagram ‘da istek hatası sıkıntısı ortadan kalkacaktır. Sizler karşılaştığınız bu sıkıntı hakkında yapmanız gereken tek şey uygulamanızı play storeden en kısa zamanda güncellemek olacaktır. Güncelleme sonrasında sorunun çözümüne sizlerde şahit olacaksınız. instagram'da kişiyi takip ederken çıkan instagram istek gönderildi hatası sorunu çözümünü sizlerle beraber bu sayfada çözüm aradık.

[caption id="attachment_6345" align="alignnone" width="410"]instagram istek gönderildi hatası Instagram istek gönderildi[/caption]

 

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:


EmoticonEmoticon