30 Nisan 2016 Cumartesi

Google Play Store 495 Hatası ve Çözümü

Play Store hataları ile karşılaşan kullanıcılar Google Play Store 495 hatası hakkında araştırma yapmaktalar. Android işletim sistemine sahip olan tüm akıllı telefonların ve tabletlerin en çok kullanılan uygulaması olan Google Play Store hataları ile kullanıcıları oldukça zor bir durumda bırakabilir.

Google Play Store mağazası üzerinden akıllı telefonlarınıza ya da tabletlerinize yeni bire oyun, e-kitap ya da kullanmak istediğiniz bir uygulamayı indirebilirsiniz. Bazı zamanlarda ise Google Play Store mağazası üzerinden herhangi bir indirme işlemi yaparken Google Play Store 495 hatası ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu hata sebebi ile istediğiniz uygulamayı indiremez ve kullanamazsınız. İşinizi engelleyen bu hatanın sebebi ise Google Play Store ile ilgili değildir. Hata akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden kaynaklanmaktadır.

Play Store 495 hatası

Google Play Store 495 hatası nasıl çözülür ?


Google Play Store mağazasında uygulama indirmek isterken karşı karşıya kalınan bir hata olan 495 kodlu hata sebebi ile aynı zamanda Google Play Store mağazasını da güncellemeniz imkansızdır. Play Store 495 hatası çözümü için birkaç basit yolu takip ederek, bu can sıkıcı hatadan kurtulabilmeniz mümkün olacaktır. İlk olarak Android olan cihazınızdan ayarlar kısmına girmeniz gerekecektir. Burada uygulamalar kategorisine tıklamalı ve tümünü seçmelisiniz. Daha sonra ise listeden Google Play Store uygulamasını bulunuz. Bu uygulamaya tıkladıktan sonra karşınıza çıkan ekranda verileri silebilirsiniz. Google Hizmetleri Çerçevesi verilerini silerek cihazınıza yeni bir Google kimliği atayın. Daha sonra ise ayarlar menüsünden hesaplar kısmına girin ve cihazınızdaki Google hesabınızı silin.
Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra cihazınızı yeniden başlatın ve Google hesabınızı yeniden ekleyin.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

2 yorum:


EmoticonEmoticon