Header Description

LightBlog

Breaking

9 Nisan 2016 Cumartesi

Facebook Mesaj istekleri Nedir, Messenger'da Nasıl Görüntülenir ?

Facebook sosyal ağı, kullanıcıların gün içerisinde oldukça tercih ettiği bir platform olarak ilgi çekiyor. Bu platformda kullanıcılar paylaşım yapabilir, arkadaşlarını ekleyebilir ve arkadaşlarını ekleyebilir ve mesaj atabilir. Kullanıcılar sadece arkadaşlarından mesaj beklerken bazen tanımadıkları kişilerde mesaj atıyor. Tanımadığınız kişiler mesaj attığında rahatsız olursunuz ve gına gelir ve facebook dondurma işlemi bile yapabilirsiniz. Tanımadığınız kişiler mesaj attığında rahatsız olursunuz ve o kişiyi engelleme yoluna gidersiniz.

Çok önceleri arkadaşınız olmayan kişiler mesaj attığında direk gelen kutunuza düşmekteydi, daha sonra diğer kutusu falan derken şimdi ki hali ile Mesaj istekleri kısmı oldu. Facebook Mesaj istekleri ne demek diyen kullanıcılar için bu sayfamızı hazırlama gereği duyduk.

Facebook Mesaj istekleri nedir ?


Facebook mesaj istekleri ne demek diyen kullanıcılar muhtemelen şu an bu sayfamızda. Facebook sitesine girdiğiniz de mesaj kısmına tıkladığınız da mesajlar kutusu açılmakta. Gelen kutusu butonunun yan tarafında mesaj istekleri kısmı yer almakta. Arkadaşınız olmayan kişilerden gelen mesajlar Mesaj istekleri kısmında bulundurulmakta.

Facebook Mesaj istekleri

Arkadaş olarak eklemediğiniz kişiler size mesaj attığında Mesaj istekleri (1) şeklinde olmakta. Eğer o kişiden gelen mesajı okursanız karşı tarafa okunduğuna dair bildirim gitmekte. Gelen mesajın hemen altında Ekle, Yoksay şeklinde ibarelerde yer almakta. Bu mesajı gönderen kişiyi dilerseniz arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.

Facebook Messenger'da Mesaj istekleri kısmı nasıl açılır ?


Facebook gizli mesaj kısmını görmek isterseniz Messenger'da da görebilirsiniz. Facebook Messenger Mesaj istekleri kısmına ulaşmak tıpkı bilgisayarda olduğu gibi oldukça kolay. Facebook Messenger'da gizli mesajlar nasıl görülür sorusuna aşağıda ki görseller ile cevap bulabilirsiniz.

İlk olarak Facebook Messenger uygulamasını açınız.

Facebook Messenger gizli mesaj

Uygulamayı açtıktan sonra yukarıda ki resimde olduğu gibi Ayarlar ikonuna dokununuz.

Ayarlar kısmı açıldığında Kişiler kısmına dokununuz. Kişiler kısmına dokunduktan sonra açılan pencereden en üst kısımda mesaj istekleri kısmı yer alacaktır. Bu kısımda yapmanız gereken tek şey " Filtrelenen Mesaj isteklerini gör " seçeneğine dokunmak.

Facebook Messenger mesaj istekleri

Facebook mesaj istekleri kısmını ister bilgisayarda isterseniz de Facebook messenger uygulamasında görüntüleyebilirsiniz. Eğer sizi rahatsız eden kişileri görmek istemiyorsanız Mesaj istekleri kısmını hiç ziyaret etmemeniz sizin yararınıza olacaktır.