8 Nisan 2016 Cuma

Android Bilgi Oyunu: " Trivia Crack "

Trivia Crack

Android cep telefonlarında sürekli Aksiyon,spor, yarış oyunlarını oynamaktan sıkılanlar için bir alternatif oyunumuz var. Uzun zamandır Facebook üzerinden oynanabilen bu oyun, Türkçe olarak Play Store'dan Android kullanıcılarına sunuldu ve kısa bir zamanda oldukça ilgi görmeyi başardı.

Türkçe olarak sunulan Trivia Crack oyunu, boş zamanlarını iyi değerlendirmek isteyenler için güzel bir tercih olacaktır. Otobüste, boş zamanlarınızda tercih edebileceğiniz Trivia Crack oyunu ile hem yeni şeyler öğrenecek hemde bilgi haznenizi tazeleyeceksiniz. Oyunu indirip yükledikten sonra tek yapmanız gereken mail  adresi ve k.adını girip oyuna başlamak.

Trivia Crack Oyunu Nasıl Oynanır ?


Trivia Crack Android oyununda farklı soru kategorilerine farklı semboller tanımlanmış. Oyunda karşınızda ki rakipler gerçek ve sizin gibi bu oyunu oynayan kişilerdir. İlk olarak biri ile eşleştikten sonra oyun içerisinde ki çarkı çevirmeniz gerekmekte. Bu çark, tıpkı çarkıfelekte ki gibi dönüyor ve bir soru kategorisi belirleniyor. Bu soru kategorisi geldikten sonra karşınıza soru gelmekte. Bu soruyu en kısa sürede cevaplamanız gerekmekte. Alt kısımda çift cevap hakkı gibi jokerlerinizin de yer aldığı bu oyunda olabildiğince doğru soru cevaplamalısınız.

Eğer soruyu yanlış cevaplarsanız cevap hakkı diğer kullanıcıya geçmekte. Bu kullanıcı yanlış cevaplayana denk beklemelisiniz. Kişi yanlış cevapladıktan sonra cevap hakkı size geçecektir ve sizde çarkı çevirerek kategorilerden gelecek soruyu beklemelisiniz. İsterseniz kendi arkadaşlarınız ile online oynayabileceğiniz Trivia Crack oyununda, karşınızda ki rakip ile tıpkı mesajlaşma uygulamaları gibi mesajlaşabiliyorsunuzda. Arkadaşınız ile hem oyun oynayabilir, hem bilgi haznenizi geliştirebilir hemde Trivia Crack oyununda mesajlaşabilirsiniz.

Trivia Crack indir


Bu oyunu buraya tıklayarak cep telefonunuza indirip yükleyebilirsiniz. Oyunda cevap sırası karşı rakibe geçtiğinde kişi yanlış cevaplar ise size bildirim geliyor. Eğer kullanıcılarımızdan Trivia Crack oyunu cevapları şeklinde bir istek gelirse seve seve yerine getiririz.

Trivia Crack

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon