11 Mart 2016 Cuma

WhatsApp Benzeri Mesajlaşma uygulamaları

WhatsApp gün içerisinde mesajlaşmak isteyen kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bir uygulamadır. Bu uygulama üzerinden Mobil veriyi kullanarak arkadaşlarınıza mesaj atabilir, fotoğraf gönderimi yapabilir ve video atabilirsiniz. WhatsApp tarzı mesajlaşma programı arayan kullanıcılar farklı tarzda mesajlaşma uygulaması arıyor olabilirler.

WhatsApp benzeri uygulamalar arıyorsanız Play Store üzerinde sizi bir çok farklı mesajlaşma uygulamasının beklediğini söyleyebilirim. WhatsApp mesajlaşma olarak tüm istekleri karşılasada farklı uygulamalar denemek isteyen kullanıcılar için farklı app ler tercih sebebi olabilir.

WhatsApp Benzeri uygulamalar

WhatsApp benzeri uygulamalar


1- Telegram
Gizli mesajlaşma özelliği ile ön plana çıkan bu uygulama sizlere sunacağımız ilk uygulamalardan birisi. 1 GB'a kadar olan videoları paylaşabileceğiniz bu uygulama hızlı ve güvenilir alt yapısı ile çoğu kullanıcının ilgisini çekmeyi başardı.

Uygulama içerisinde tıpkı WhatsApp'ta olduğu gibi herhangi bir reklam yok ve uygulama içerisinde 100 kişilik grup oluşturabiliyorsunuz.

2- WeChat
Dünya üzerinde 300 milyondan fazla kullanıcı sayısını geçen bu mesajlaşma uygulaması ile hem yazılı, hem görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz. Grup mesajlaşma özelliğininde yer aldığı bu uygulamada HD Kalitesinde ücretsiz görüşmeler yapabilirsiniz. Çoklu dil desteği ve konum gönderme özelliği ile arkadaşlarınız ile daha başarılı sohbetler yapabilirsiniz.

3- Line
WhatsApp benzeri uygulamalar listemizde 3.sırada Line uygulaması yer almakta. Line uygulaması ile sesli mesaj gönderebilir ve sesli arama yapabilirsiniz. Görüntülü konuşmada yapabileceğiniz bu uygulamada eğlenceli animasyonlar yer almakta.

4- Tango
Tango uygulamasını yükledikten sonra direk Facebook hesabınız ile giriş yaparak saniyeler içerisinde hesabınızı oluşturabilirsiniz. Uygulama bizlere ücretsiz olarak görüntülü görüşme hizmeti sunmakta. Arkadaşlarınızı kolayca arayıp ekleyebilir görüşmeler yapabilir ayrıca uygulama içerisinde oyunlar oynayabilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon