8 Mart 2016 Salı

Ünlülerin Snapchat Adları

ünlülerin snapchat adları. Snapchat uygulaması son zamanlarda popülerliğini gittikçe arttırmakta ve diğer uygulamalara karşın kullanımını arttırmakta. Snapchat üzerinden kendinize ait fotoğraf ve videoları paylaşabilir üzerine not ekleyebilir ve belirli süreler ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Snapchat arkadaş ekleme işlemini yaptıktan sonra kendinize ait paylaşımları yapabilir ve arkadaşlarınızın görmesini sağlayabilirsiniz. Ünlülerin snapchat hesapları sayfamızda takip etmeyi düşündüğünüz ünlü hesaplarını sunmaya çalışacağız. Snapchat uygulamasında birisini takip ettiğinizde o kişinin paylaştıklarını görebilirsiniz. ünlülerin Snapchat adları listesini bulduktan sonra kişileri takip edebilirsiniz.

Snapchat uygulaması üzerinde takip ettiğiniz kişilerin paylaşımlarını görebilirsiniz ve bunları izledikten sonra silinecektir. Kişilerin paylaştığı paylaşımlar siz izledikten sonra silinir ve bir daha göremezsiniz. Snapchat uygulamasında o kişilerin paylaştığı içeriklerin ekran görüntüsünü alabilirsiniz ancak bu ekran görüntüsünü alma işleminiz karşı tarafa gidecektir bunu unutmayın.

ünlülerin snapchat adları

ünlülerin snapchat adları sayfamızda hem yabancı ünlülerin hemde Türk ünlülerin Snapchat adları ile ekleyebilirsiniz. Türk ünlülerin Snapchat hesaplarını ekleyebilir ve hayranı olduğunuz kişileri sürekli takibinize alabilirsiniz. Ünlülerin Snapchat kullanıcı isimlerini aşağıda ki kısımda liste olarak sizlere sunacağız. Bunların arasında hem yabancı hemde Türk ünlüler yer almakta.

ünlülerin snapchat adları


Türk ünlülerin Snapchat adları


Kıvanç Tatlıtuğ: tatlitugkivanc
Anıl İlter: ilteranil
Mustafa Ceceli: mustafaceceli80
Kıvanç Tatlıtuğ: tatlitugkivanc
Barbaros Dikmen – barbarosdikmen
Soner Sarıkabadayı: srkbdyonline
Hadise: iamhadise
Anıl İlter – ilteranil
Pelin Akil : pelinanilaa
Aykut Elmas: aykutundur
Halil İbrahim Göker – gokeroloji
Ataberk Doğan – ataberkdogan
Cihan Akıncı – cihanakinci

Yabancı ünlülerin Snapchat adları


Jennifer Lopez: jlobts
Justin Bieber: rickthesizzler
Rihanna: rihanna
David Guetta – davidguettaoff
Jason Derulo – Derulo_Jason
Jessie J – jeciej
Martin Garrix – martingarrix
Zayn Malik – ZAYN
Miley Cyrus: mileycyrus
Rita Ora: officialritaora
One Direction: onedirection

ünlülerin snapchat adları listemizde verdiğimiz isimler arasında hem Türk ünlülerin hemde Yabancı ünlülerin kullanıcı adlarını görebilir ve istediğinizi takip edebilirsiniz. Eğer yukarıda verdiğimiz listede ulaşamadığınız kişiler var ise veya eklemek istediğiniz Ünlü snapchat adresi var ise yorum kısmından lütfen bize iletiniz. İlettiğiniz Ünlü snapchat isimlerini bu listemize ekleyebiliriz ve diğer kullanıcılar da sizin sayenizde hayranı olduğu ünlüyü takip edebilir.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

2 yorum:

  1. Gizem Karacan'ın snap adressı varmı

    YanıtlayınSil
  2. Mert yazıcıoglu ve burak dadakın snap adresi varmı acaba?

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon