30 Mart 2016 Çarşamba

Türk ünlülerin instagram hesapları

Son zamanların en popüler sosyal ağlarından biri olan Instagram uygulaması, hemen hemen herkesin cihazında bulunan bir sosyal ağ uygulamasıdır. Türk ünlülerin instagram hesapları merak eden kullanıcılar için sayfamızın aşağısında bulunacaktır.

Instagram üzerinden mutlu ve eğlenceli anılarınızı ölümsüzleştirmiş olduğunuz fotoğraflarınızı arkadaş listenizdekiler ile paylaşabilir ve yorumlarını okuyabilirsiniz. Aynı zamanda sadece arkadaş listesi ile kısıtlı kalmadan tüm dünya ile fotoğraflarınızı kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. Instagram her ülkeden kullanıcılara sahip olan ve her yaşa hitap eden bir sosyal ağ uygulamasıdır. Bu uygulama ilk zamanlarda sadece fotoğraf paylaşımı ile başlasa da zaman ilerledikçe ve kullanımı yaygınlaştıkça reklam platformuna ve alışveriş platformuna da dönüşmüştür. Peki, Instagram keşfet kısmında nelere ulaşabilirsiniz? Türk ünlülerin instagram hesapları keşfet kısmı ile alakalı olacak ve size yardımcı olacaktır.

Türk ünlülerin instagram hesapları

Keşfet bölümü sunan Instagram burada sizin gibi milyonlarca kullanıcının öne çıkan fotoğraflarını ve videolarını sergilemektedir. Keşfet kısmında genellikle en çok karşılaştığınız hesaplar ise, ünlülerin Instagram hesapları olacaktır. Binlerce hatta milyonlarca takipçisi olan ünlülerin Instagram hesapları kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmaktadır. Pek çok beğeni alan ve paylaşılan ünlü hesaplarını takip ederek sevdiğiniz ve yaşam tarzını merak ettiğiniz ünlüler hakkında çok daha ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Fanları ve sevenleri ile daha sıcak bir iletişim kurmak isteyen ünlülerin Instagram üzerinden fotoğraf ve videolar paylaşması daha popüler bir hale gelmesini sağlamakta ve gündemde kalmasını sağlamaktadır.

Ünlülerin Instagram hesaplarını takip ederek, onların hayatlarında yaşadığı olaylara göz gezdirebilirsiniz.

Türk ünlülerin instagram hesapları


İvana Sert instagram
http://instagram.com/ivanasertivana
Cem Yılmaz İnstagram
http://instagram.com/cmylmz
Yağmur Tanrısevsin instagram
http://instagram.com/tanrisevsin
Hülya Avşar instagram
http://instagram.com/hulyavsr
Ozan doğulu instagram hesabı
http://instagram.com/doguluozan
Tarkan instagram hesabı
http://instagram.com/tarkancoll
Demet Akalın instagram
http://instagram.com/demetakalin
Burak Özcivit instagram
http://instagram.com/burakozcivitt_
Serenay Sarıkaya instagram
http://instagram.com/sserenays
Işıl rençber instagram
http://instagram.com/isilrecber
Kıvanç tatlıtuğ instagram
http://instagram.com/tatkvnc
Oğuzhan Koç instagram
http://instagram.com/oguzhankoctv
Ferhat Göçer instagram
http://instagram.com/ferhatgocer
Serdar ortaç instagram
http://instagram.com/serdarortacs

Türk ünlülerin instagram hesaplarını bu sayfada sizlerle paylaştık. Sizinde eklemek istediğiniz veya bizim gözden kaçırdığımız instagram hesabı var ise yorum atınız lütfen : )

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon