10 Mart 2016 Perşembe

Smart Manager Uygulaması Nedir ? Ne işe Yarar ?

Samsung telefonlarda yer alan Smart Manager nedir, ne işe yarar tarzı sorular gelmeye başladı. Samsung Galaxy s5, s6, s7 gibi modellerde yer alan bu uygulama telefonu aldığınız ilk günden itibaren yüklü bir şekilde cihazınıza gelmektedir.

Samsung'un kendi cihazları için özel olarak sunduğu bu uygulama ile Cep telefonunuzun performansını arttırabilirsiniz. Smart Manager uygulaması ile telefonunuzun güvenliğini kontrol edebilir, performans ve pil bilgilerini görebilir ve bellek durumuna göz atabilirsiniz.

Samsung cep telefonları için özel yapılan bu uygulama ile Samsung cihazlarınız yavaşlamaya başladığında ve tam performans alamadığınız zamanlarda bu uygulamayı tercih edebilir ve Samsung telefonunuzu daha verimli hale getirebilirsiniz. Smart Manager uygulaması ne işe yarar diye bir soru yöneltecek olursanız aşağıda ki maddeleri okumanızı tavsiye ederiz.

Smart manager

 

Smart Manager ne işe yarar ?


Smart Manager uygulaması ile telefonunuzda virüs, Malware taraması yapabilir ve kötü niyetli dosyaları telefonunuzdan kaldırabilirsiniz.
Cep telefonunuzda yer alan gereksiz dosyaları tespit edebilir, telefonunuzda çok batarya harcayan uygulamaları tespit edebilir ve devre dışı bırakabilirsiniz.
Artık çerez dosyalarını temizleyerek telefonu rahatlatabilirsiniz.
Smart Manager uygulamasını açtığınızda karşınıza ana ekran gelecek. Bu ana ekranda ilk kısımda Batarya seçeneği yer alıyor. Bu kısımda bataryanıza ait bilgileri görüntüleyebilirsiniz.
Depolama kısmında hafızada yer alan gereksiz dosyaların temizleme işlemini yapabilirsiniz.
Ram kısmına dokunarak telefonunuzda boş ram alanı oluşturarak telefonunuzu az da olsa hızlandırabilirsiniz.
Samsung Smart Manager sileyim mi ? Silinmeli mi ? Silsem bir şey olur mu tarzı sorular gelebilir. Bu programı normal tarama için kullanabilirsiniz ancak Play Store'da daha başarılı olan bu tarz uygulamalar yer almakta.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:

  1. smart manger sürüm günceleme ile bağlantısı varmı telefonum smart manager varken sürekli günceleme gelirken şımdı smart manager olmadığı için günceleme gelmiyor.

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon