23 Mart 2016 Çarşamba

Samsung Galaxy S7 Şarjı ne kadar gidiyor ?

Samsung yeni Galaxy S7 modeli ile teknoloji tutkunları tarafından oldukça fazla beğenildi ve dikkat çekmeyi başardı. Tabi ki akıllı telefon kullanıcılarının en çok dikkat ettiği özellik, beğendikleri telefonların şarjlarının ne kadar süre dayandığı meselesidir. Samsung Galaxy S7 şarjı kaç gün gidiyor tarzı sorularınıza bu sayfamızda beraber cevap bulacağız.

Telefon kullanıcıları günün neredeyse her anında cihaz üzerinde birtakım işlemler yapmakta ve çok fazla kullanmaktadır. Hal böyle olunca da elinizdeki telefonun şarjı çok daha hızlı bir şekilde tükenecektir. Bunun bilincinde olan kullanıcılar yeni bir telefon satın alırken ilk olarak batarya ömürlerine dikkat etmektedir. Peki, Samsung Galaxy S7 şarjı kaç gün gidiyor sorusuna geçelim isterseniz.

Samsung Galaxy S7 Şarjı Kaç gün gidiyor ?


Galaxy S7 telefonunu test eden bir kullanıcı cihazın parlaklık seviyesini %75 olarak kullanmış ve LTE (4G) hücresel veri açık iken bataryanın 2 günden daha fazla dayandığını ifade etmiştir. Ekran kullanımı zamanına bakıldığında ise 4 saat 32 dakika gibi bir süre boyunca ekranın açık olduğu görülüyor.

%100 şarj ile tam 2 gün boyunca çalışabilen Samsung Galaxy S7 telefonun bu testte herhangi bir yazılım ile kullanılıp kullanılmadığı ise merak konusu. Fakat Samsung Galaxy S7 batarya özelliklerini incelerseniz bu testin gerçekliği hakkında daha net bir kanıya varabilirsiniz.

Samsung Galaxy S7 telefonun batarya kapasitesi 3000 mAh olarak belirtiliyor. Hızlı şarj özelliği ve 3.0 desteği olan Galaxy S7 telefonun yalnızca 30 dakikada %83 şarj dolumu gerçekleşmektedir. Ayrıca bu modelde Wireless şarj desteği de bulunmaktadır.

Samsung Galaxy s7 şarjı ne kadar gidiyor

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon